Güncel

Survivor 22 Nisan eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 22 Nisan eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star yokluk adasına kim gitti? 22 Nisan yokluk adasına giden isim kim oldu?

Survivor 22 Nisan eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Acun Ilıcalı yapımcılığında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Survivor 2022 All Star son bölümde önceki gece kritik ada konseyinde ünlüler ve gönüllüler takımlarının karışmasının ardından yeni takımlarla ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kazana takım belli olurken kaybeden takımdan bir isim daha eleme adayı olarak belirlendi. Zorlu parkurda geçen kıyasıya mücadele sonrasında kazanan takımı öğrenmek isteyen izleyiciler yoğun şekilde Survivor eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, işte merak edilenler..

TV 8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor tüm heyecanı ile devam ediyor. Gönüllüler ve ünlüler takımının mücadelesinde heyecan dolu anlar yaşanıyor. Sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı’nın yaptığı program All Star sezonunda izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Dün akşam ekranlara gelen bölümde yine kıyasıya bir mücadele yaşandı. Nefes kesen mücadelenin ardından kazanan takım belli oldu.

Survivor 2022 All Star son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımları yeni üyeleriyle ilk dokunulmazlık oyunu için zorlu parkurda sahne aldı. Yeni takımlarla oynanan oyun nefes kesti. Sude ile Nagihan arasında oynanan son sayı mücadelesinde Nagihan kazanarak yeni takımına 3. sayısını ve dokunulmazlığı kazandıran isim oldu. Böylelikle yeni takımlarla ilk dokunulmazlık oyununun galibi gönüllüler oldu. Ünlüler takım ise kaybeden takım oldu.

Oylamada Sude 2 oy, Gökhan 5 oy, Anıl 1 oy aldı ve yokluk adasına Gökhan gönderildi. Survivor All Star’da yeni takımlardan ilk yokluk adasına giden kişi ve eleme adayı Gökhan oldu. Survivor All Star’da nefes kesen mücadeleler devam ediyor. All Star’da kim şampiyon olacak geri sayım hızla devam ediyor. Survivor yeni takımları ile beraber yarışmalara devam ediyor. Yeni takımlar ise şöyle:

ÜNLÜLER TAKIMI

ADEM KILIÇCI
ANIL BERK BAKİ
AYŞE YÜKSEL
BARIŞ MURAT YAĞCI
BATUHAN KARACAKAYA
GÖKHAN KESER
MERVE AYDIN
SEMA AYDEMİR
SUDE BURCU

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

BERKAN KARABULUT
ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN
EVRİM KEKLİK
HİKMET TUĞSUZ
NAGİHAN KARADERE
NİSA BÖLÜKBAŞI
OGEDAY GİRİŞKEN
PARVİZ ABDULLAYEV
SEDA OCAK

Başa dön tuşu