Güncel

Survivor yeni takımlar ve yarışmacılar belli oldu! 2022 Survivor Mavi ve Kırmızı takım yeni yarışmacıları kimler?

Survivor All Star’da yeni takımlar belli oldu. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği Survivor programında Ünlüler ve Gönüllüler takımındaki dengesizlik nedeniyle takımlar ikiye bölündü. Kim hangi takımda, kırmızı ve mavi takım yarışmacıları kimler oldu

Survivor 2022 yeni takımlar belli oldu. Uzun zamandır konuşulan takımların karıştırılacağı konusu Acun Ilıcalı’nın açıklamasıyla netliğe kavuşmuştu. Bu akşam ekrana gelen Survivor All Star yeni bölümünde yapılan acil durum konseyinde Ünlüler Gönüllüler formatında başlayan Survivor All Star 2022 Mavi ve Kırmızı takım olarak yeniden dizayn edildi.

SURVİVOR KIRMIZI TAKIM

Anıl*

Barış

Adem

Batuhan

Gökhan

Sema

Merve

Sude*

Ayşe*

SURVİVOR MAVİ TAKIM

Atakan*

Berkan

Ogeday

Hikmet

Parviz*

Seda

Nisa

Evrim

Nagihan*

21 Nisan 2022 Perşembe yayınlanan Survivor son bölümünde önce kadınlar için yeni takımlar açıklandı. Daha sonra erkekler için yeni takımlar belli oldu. Uzun zamandır Survivor 2022 yeni takımlar nasıl olacak merak ediliyordu. Takımların karışacağı sorusuna izleyiciler tam destek vererek Acun Ilıcalı’nın karar vermesini sağladı. Sonunda merak edilen Survivor yeni takımlar nasıl oluştu, kim hangi takımda soruları yanıt buldu.

survivor-all-star-yeni-takimlar.jpg

Önce kadınlarla başlayan Acun Ilıcalı, takım değiştirecek isimleri saydı.

Takım değiştirecek ilk isim Ayşe oldu. İkinci isim Nagihan, Üçüncü isim Sude oldu.

Erkeklerde ise; ilk isim Gökhan oldu. İkincisi Perviz, üçüncü isim Anıl, dördüncü isim Atakan oldu.

KIRMIZI TAKIM

Barış – Adem – Anıl – Batuhan – Gökhan – Sema – Merve – Sude – Ayşe

MAVİ TAKIM

Atakan – Berkan – Ogeday – Hikmet – Perviz – Seda – Nisa – Evrim – Nagihan

fq5dzfmxwaase66.jpg

Survivor All Star’da büyük final yaklaşıyor. Yarışmanın salı akşamı ekrana gelen bölümünde iki takımın acil durum konseyinde yeniden kurulacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklanırken, yeni dönemde hangi yarışmacının hangi takımda olacağı da bu akşam netleşti.

6261c20f296d78374851b561.jpg

Acun Ilıcalı konseyde açıklama yaptı. Ilıcalı, “Bu konsey Survivor’ın kaderini belirleyecek. Bu akşam takımlardaki değişikleri söylediğim zaman şaşıracaksınız!

Takımlardaki değişiklikleri açıklıyorum. Olmaz dediğiniz, tahmin etmediğiniz değişikler olacak.” anonsunu yaparken, Ayşe ve Nisa’nın heyecanlı olduğu görüldü.

6261c689296d78374851b572.jpg

Konuşmasının devamında: Seyirci oylamasındaki sonuca göre takımların değişiklik yaşamasına kullanılan oy yüzde 55. Yani bakıldığında 55’e 45 bir durum var. Geçen yıl da buna benzer bir durum var.

6261c20f296d78374851b55f.jpg

Şimdi önemli konu, şu anda yapacağımız değişlik Survivor’ın son değişikliği değil. Bundan sonra da ileriki dönemde takım değişikliği olabilir. Zamanında bir takımın yok olduğunu gördük, bireysele döndü. Bu sene için açıkçası seyircimizden aldığımız bir mesaj var, buna göre değişiklik yapacağız, onu daha sonra söyleyeceğim.

6261c390296d78374851b567.jpg

Başa dön tuşu