Güncel

Sorgun Belediyesi Olta Balıkçılığı Turnuvası düzenliyor

Sorgun Belediyesi, ilçede balıkçılıkla uğraşan ve balık tutmayı sevenler için "Olta Balıkçılığı Turnuvası" düzenliyor.

Sorgun Belediyesi tarafından düzenlenen “Olta Balıkçılığı Turnuvası” başladı. Turnuvanın açılış törenine katılan Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, turnuva sonunda kazanan yarışmacılara ödül verileceğini de duyurdu.

TURNUVA 2 GÜN SÜRECEK

Sorgun Belediyesi tarafından düzenlenen “Olta Balıkçılığı Turnuvası”’nın startı dün itibariyle verildi. Açılış törenine katılan Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, turnuvanın 2 gün boyunca devam edeceğini açıkladı. Turnuvanın “Mükremin Göleti’nde yapılacağını belirten Ekinci, isteyen vatandaşların göl çevresinde piknik yapmalarının da mümkün olduğunu dile getirdi. Ayrıca kamp çadırı olan vatandaşların geceleri de gölet çevresinde konaklamalarına imkan tanınacak.

DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLECEK

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, turnuva boyunca çeşitlik etkinliklerin de yapılacağını belirterek, dereceye giren yarışmacılara da ödül verileceğini ifade etti. Belediye başkanının açıklamasına göre birinci olan yarışmacı 1000 TL, ikinci olan yarışmacı 500 TL, üçüncü olan yarışmacı ise 250 TL ödül kazanacak. Ayrıca turnuva süresi boyunca çocukların eğlenmesi için de çeşitli etkinlikler yapılacak.

Başa dön tuşu