Güncel

Son Dakika İstanbul Beşiktaş’ta araba üzerinde cinsel ilişkiye girdiler video sansürsüz

Son Dakika Bebek faciası bitmeden İstanbul Beşiktaş’ta araba üzerinde cinsel ilişkiye girdiler. İstanbul’un en güzel seti Beşiktaş’ta araç üzerinde cinsel ilişkiye girenler kim? Türk mü yabancı mı video sansürsüz hali rekor kırıyor.

Son Dakika İstanbul bebekte yaşanan facia sonrası bu sefer görüntüler Beşiktaş’tan geliyor. İstanbul’un en güzel semtleri arasında yer alan Beşiktaş’ta araç üzerinde sokak ortasında cinsel ilişkiye giren vatandaşlar olay oldu!

2. bebek faciası Beşiktaş’ta

İstanbul Beşiktaş’ta 12 haziran pazar günü inanılmaz bir olay daha gerçekleşti. Beşiktaş’ta herkesin gözü önünde sokak ortasında ilişkiye girdiler. Kısa sürede sosyal medyada olay olan görüntüler sonrası bebek görüntüleri akıllara geldi.

Beşiktaş’ta cinsel ilişki videosu sansürsüz hali!

Beşiktaş’ta cinsel ilişki videosu sansürsüz hali izlenme rekorları kırıyor. Vatandaşların bu kadar da olmaz dediği görüntüler sosyal medyada yakalanması için kampanya başlatıldı. En çok cinsel ilişkiye girenlerin mülteci mi türk mü sorusu cevap arıyor.

Beşiktaş’ta cinsel ilişkiye giren çift kim?

İstanbul Beşiktaş’ta bir çift, yağmura ve çevredekilere aldırış etmeden araba üzerinde cinsel ilişkiye girdi.İlişkiye girenlerin kimlikleri merak ediliyor.

Başa dön tuşu