Güncel

Şok iddia! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Amerika’da tutuklanacak!

Yazar Sabahattin Önkibar, Cumhurbaşkanı’nın Amerika’da tutuklanacağı gibi bazı iddiaları ortaya attı. Bu iddialar hakkında Hadi Özışık bazı yorumlarda bulundu.

Yazar Sabahattin Önkibar, ABD ile kurmuş olduğu bazı bağlantılara güvenerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında bir tutuklama kararının çıkabileceği gibi bazı iddialar ortaya attı. Önkibar’ın bu iddiaları çok büyük tepkiler aldı.

ABD aradığı ismi eninde sonunda yakalar!

Sabahattin Önkibar, Erdoğan’ın Joe Biden ile gerçekleştirdiği görüşmeye önem vermesi, Halkbank malvarlığı ve Sezgin Baran Korkmaz davası ile seçim öncesi oluşabilecek bazı sorunların önüne geçebilmek için olduğunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ya da damadı eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hakkında ani bir şekilde tutuklama kararı çıkabileceğini ve bu durumun Recep Tayyip Erdoğan’ı siyasetten tamamen soyutlayacağının kesin olduğunu dile getirerek bunların yanında ABD’nin aradığı bir ismin ayakta kaldığı bu zamana kadar görülmemiştir söylemlerini de açıklamasına ekledi. Bu söylemler hakkında büyük tepki gören Sabahattin Önkibar hakkında herhangi bir işlem başlatılıp başlatılmayacağı da merak konusu.

Başa dön tuşu