Magazin

Serdar Ortaç aldatıldığını yazılanları okuyarak öğrendi!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Star TV ekranlarında Alelade Show programına katılarak misafir oldu. Doğu Demirkol’un sorduğu soruları eksiksiz yanıtlayan Serdar Ortaç, itiraf ettiği bir geçekle sosyal medyayı yerinden oynattı. Bir günlük okuyarak aldatıldığını öğrendi ve yerle bir oldu!

Ünlü oyuncu ve komedyen Doğu Demirkol’un sunuculuğunu gerçekleştirdiği ve Star TV’de izleyicileri ile bir araya gelen Alelade Show’a bu hafta rapçi Norm Ender, şarkıcı Simge ve Serdar Ortaç konuk olarak katılım sağladı. Kahkahaların havada uçuştuğu programda Doğu Demirkol’un sorduğu aldatılma sorusuna ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın yaptığı itiraf çok konuşuldu.

Can sıkıcı anısını anlattı

Serdar Ortaç şarkılarıyla, sosyal medyada yaptığı paylaşım ve açıklamalarıyla oldukça adından söz ettiren ünlü isimler arasında yer alıyor. Sevenleriyle paylaştığı samimi görüntü ve kesitler binlerce kişi merak edere izliyor. Özellikle son dönemlerde aşk hayatında ışığı bir türlü parlamayan yıldız şarkıcı Serdar Ortaç’a, katıldığı programın hazır cevap bölümünde, “Hiç aldatıldın mı  sorusu yöneltildi. Ünlü şarkıcı soruya başından geçen tatsız bir olayı anlattı ve herkesi şaşkına çevirdi.

Dünyası yerle bir oldu

Evlenmeden önce yaşadığı bir ilişkide hiç beklemediği anda ve şekilde kendisini şaşkına çeviren can sıkıcı bir olayla karşılaşan Ortaç yaşadığı anları şu sözlerle seyirciye aktardı:

“Bir Litvanyalı sevgilim vardı evlenmeden önce. Uyuduk uyandık, yatağın altında bir şişlik olduğunu fark ettim. Kız banyodaydı. Bu arada ilişkide de yedinci ayımız. Deliler gibi aşığım diyebilirim size. Yatağın örtüsünü kaldırdım ve bir günlük buldum. Kız günlük tutuyormuş meğer. Günlüğü açtım, yazılar Litvanca. Kendi kendime yazılanları tercüme ettirmeyi düşündüm ve günlüğün fotoğrafını çektim ertesi gün bir tercüman bularak yazıları tercüme ettirdim.”

”Aldatılmaktan daha beter”

Başına gelen bu tatsız olay ile ilgili aldatılmaktan daha beter şeklinde yorumlayan Ortaç sözlerine şu şekilde devam etti:

“Defterin üçüncü sayfada ‘Benim burada ne yapıyorum? Evimi bırakıp Türkiye’de ne yapıyorum? Bu herifle neden 6 aydır burada işim ne? Allah’ım bana yardım et.’ yazıyordu. Bu aldatılmaktan çok daha kötü. Yüzüme söyle, kalma benimle seni zorla tutan yok, defol git nereye gidiyorsan. Ama bunu neden yazıyorsun? Aldatıldığımı sanmıyorum. Ancak bu durum aldatılmaktan da beter. ‘Benim burada ne işim var?’ diyor kız. 7 aydır benim koynumdasın. Kıza öyle bir aşığım ki bunları hiç düşünmedim”

Başa dön tuşu