Güncel

Seray Sever Gözyaşlarına Boğuldu: Gidersem Babamın Yanına, Kalırsam Çocuklarımın Yanına

İkiz bebeklerini geçtiğimiz aylarda kucağına alan taze anne Seray Sever, gözyaşları içerisinde yaşadığı zor günleri anlattı. Babasının ölümü ile zor günler yaşayan Seray Sever’ in sözleri yürekleri dağladı, işte o konuşmalar..

Doya Doya programı sunuculuğu yapan güzel sanatçı Seray Sever, 3 sene önce kendisinden 10 yaş küçük olan Eray Sünbül ile nikah masasına oturmuştu. Doya Doya programının bitmesi ile sektördeki çalışmalarına ara veren başarılı sanatçı Seray Sever, ikiz bebeklerine hamileliğini duyurmuştu ve hamileliğinin ileriki aylarında ise babasının vefat haberi ile yıkılmıştı.

Yeni yıla hamile giren güzel sanatçı Seray Sever, babasını yoğun bakıma yatırdığı günlerde kızlarının ilk tekmelerini attıklarını, onun moralinin bozuk olduğu dönemlerde kızlarının ona moral verdiklerini dile getirdi.

Çok zor bir doğum geçirdiğini dile getiren güzel sanatçı Seray Sever, hastaneye gittiğinde 25 kişilik bir ekibin kendisini beklediğini, operasyon öncesinde kendi için bir adak adadığını dile getirdi. Sonra boş verdim ve tamamen teslim oldum sözlerini getiren sanatçı Seray Sever, gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarımın yanına diyerek kendimi bıraktım sözlerini kullandı.

3.5 saatlik çok zor bir operasyon ile anne olan oyuncu Seray Sever, hastanede 20 gün kaldığını ve zorlu bir süreçten geçtiğini çok zor atlattığını dile getirdi. Ameliyathaneye girerken tüm riskleri bildiğini dile getiren sanatçı Seray Sever, çocuklarının boğa burcu olması için bir gün sonra doğum yapmak istediğini fakat istediği gibi olmadığını da dile getirdi.

Tüp bebek tedavisi için bir daire parası harcadığını dillendiren ünlü sunucu Seray Sever, anne olmak isteyen kadınlara seslendi ve Bu olmaz diye bir şey yok. Umutlarını kaybetmesinler, şeklinde anne olmak isteyen kadınlara seslendi.

Kızlarına Sofia ve Alya isimlerini veren sunucu Seray Sever, Sofia’ yı babasına benzettiğini söylerken Alya’ yı ise eşinin tarafına benzettiğini dile getirdi. Bebekleri çift yumurta ikizi olduğu için birbirlerine çok benzemediklerini de söyledi.

Alya ve Sofia ismindeki ikiz kızlarını 19 Nisan günü dünyaya getiren Seray Sever, hastaneden anneler gününde taburcu olmuştu.

Anneler gününde hastaneden çıktıklarını bizlerle paylaşan Seray Sever, sonrasında da Anneler Günü’nde çıktık. Bizim her şeyimiz özel günde oluyor! diyerek açıklamada bulundu.

Kızları çok küçük olduğu için evde özel bakım hemşirelerinin olduğunu da eklemeyi unutmadı.

Başa dön tuşu