Güncel

Selin Şekerci’den Aşk Açıklaması: Tövbe Ettim

Selin Şekerci eski ilişkileri hakkında ne dedi? Selin Şekerci’den aşk açıklaması

Selin Şekerci’den Aşk Açıklaması: Tövbe Ettim. Ünlü şarkıcı Selin Şekerci 7 ay boyuncu sunucu İbrahim Selim ile aşk yaşadı. Magazin muhabirlerine yakalanan Selin Şekerci aşka tövbe ettiğini söyledi. Selin Şekerci’nin, meslektaşı İbrahim Selim’in programına konuk olmasından sonra başlayan aşkın, geçtiğimiz haftalarda bittiği görüldü.

Habere göre Önceki akşam Kuruçeşme’de arkadaşının doğum gününe katıldı. Selin Şekerci yeni projesinin olup olmadığı sorusuna ise “Mayıs ayının son haftası gibi sinema filmi için sete çıkacağım, onun haricinde bir şey yok şu an. Yaz içinde bakalım yine aynı yerlere gideceğim, zaten bolca denk geleceğiz oralarda” ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu Selin Şekerci son olarak Blu Tv ekranlarında yayınlanan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Özgür Çevik gibi isimlerle birlikte yer alıp Mine karakterine hayat vermişti. Geçen günlerde magazin muhabirlerine karşı “Bir gün evlenirsem bilin ki çocuk yapacağım” ifadesini kullanmıştı. Bu sözlerinin hatırlatılması üzerine Selin Şekerci, “Anne olmayı çok istiyorum, çocuk sahibi olmak istiyorum tabii ki” dedi ardından “Evlilik için bir aday var mı peki?” sorusunu Selin Şekerci, “Bir aday yok, ben aşka tövbe ettim. Aşk meşk yok, olursa zaten haberiniz olur” ifadelerine yer verdi. İbrahim Selim ile mutlu birlikteliklerini bitiren Selin Şekerci’nin “Tövbe ettim” açıklaması dikkat çekti.

Magazin muhabirlerinin eski ilişkilerinden ötürü mü bu kararı verip vermediği sorusuna “Yok yok hepsi benim bebeklerim” şeklinde yanıt vermesi olay oldu. Magazin muhabirlere her türlü eğlenceli bir şekilde cevap veren Şekerci yine şaşırtmadı. Hayatında biri olmadığını belirten Selin Şekerci daha önce Caner Cindoruk, Kaan Taşener, Eren Hacısalihoğulları gibi isimlerle aşk yaşamıştı. Ünlü oyuncu son olarak sunucu İbrahim Selim ile birkaç ay ilişki yaşamıştı.

Ünlü oyuncu daha önce Kaçak Gelinler, Kızım, Çoban Yıldızı, Melekler Korusun, Siyah Beyaz Aşk, Kavak Yelleri, Körfez Ateşi, Sağır Oda, Kaçın Kurası, Acı Aşk, İzmir Çetesi gibi projelerde yer aldı. Birçok dizi ve filmde yer alan Selin Şekerci başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti.

Başa dön tuşu