Magazin

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ayrılığının sebebi yine ihanet çıktı!

Sosyal medya fenomeni ve iş kadını Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra Mayıs ayında ikinci kez evlenmişti. Ancak çiftin mutlulukları çok uzun sürmedi. Ünlü çift önce sosyal medyadan fotoğrafları sildi, ardından da boşanma açıklaması yaptı. Çiftin ayrılığının nedeni ise ihanet çıktı. Boşanma açıklamasının ardından Gökhan Çıra’nın bir sosyal medya fenomeni ile mesajları ifşa oldu.

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, 2019 yılında görkemli bir düğün töreni ile evlenmişti. Ancak çift, geçtiğimiz yıl Eylül ayında evliliklerini tek celsede bitirerek herkesi şaşkına çevirmişti. Ayrılıkları çok uzun sürmeyen Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, geçtiğimiz Mayıs ayında yeniden nikah masasına oturmuştu. Sık sık sosyal medyadan birbirine övgü doku sözler söyleyen çiftten dün bir kötü haber daha geldi. Geçtiğimiz günlerde beraber çekilen fotoğraflarını sosyal medyadan kaldıran Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci boşanma kararı aldıklarını açıkladı.

2019 yılında görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çift, geçtiğimiz sene eylül ayında tek celsede boşandı. Ayrılığa 4 ay dayandıktan sonra barışan ve mayıs ayında yeniden nikah masasına oturan Ciğerci ve Çıra bir kez daha boşanma kararı aldı. Çift ayrılık kararının nedenini açıklamazken Çıra’nın bir kadınla mesajları ortaya çıktı.

SOSYAL MEDYA FENOMENİ İLE YAZIŞMASI İFŞA OLDU

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci ayrılığının perde arkası da ortaya çıktı. İddiaya göre Gökhan Çıra, geçtiğimiz günlerde bir arkadaşının doğum günü partisine katıldı. Parti sırasında sosyal medya fenomeni Kardeniz Kılıç’a göz kırpan Çıra, çekim yapan sosyal medya fenomeninin objektifine yakalandı. Bunun üzerine genç sosyal medya fenomenine mesaj gönderen Çıra, görüntülerini silmesini istedi. Olumlu yanıt alınca da genç kadına teşekkür etmek için bir şeyler ısmarlamak istediğini söyledi.

SELİN CİĞERCİ HER ŞEYİ ÖĞRENDİ

O gece yaşanan her şey Selin Ciğerci’nin de kulağına gitti. Bunun üstüne Ciğerci, Kardeniz Kılıç’a mesaj attı ve eşinin gönderdiği mesajların ekran görüntüsünü istedi. Bunu öğrenen Gökhan Çıra ise çılgına döndü. Çok geçmeden de Gökhan Çıra’nın mesajları sosyal medyada ifşa oldu. Bu olay üzerine araları zaten bozuk olan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın gemileri yaktığı ve boşanma kararı aldığı konuşuluyor.

Başa dön tuşu