Güncel

Sedat Peker Suskunluğunu Bozdu! Aylar Sonra Yeni Paylaşım

Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker, sosyal medyadan yayınladığı videolarla gündemin bir numaralı aktörü olmuştu. Ortaya attığı iddialar günlerce gündemden düşmeyen Peker, uzunca bir sürenin ardından suskunluğunu bozdu.

Bir dönem sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Sedat Peker, uzunca bir süredir paylaşımlarını durdurmuştu. İddialarıyla o dönemin en çok konuşulan insanlarından biri olan Sedat Peker, aylar sonra ilk kez yeni bir paylaşımda bulundu.

Paylaştığı videolarda yer verdiği iddialarla Türkiye’de bir anda gündem olan ve organize suç örgütü kurmak ve yönetmekle suçlanan Sedat Peker’in Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaşadığı biliniyordu. Paylaşımlarından sonra kendisine BEA tarafından sosyal medya yasağı getirilen Sedat Peker, her ne kadar zaman zaman başka bir isimle sosyal medyayı kullansa da uzun zamandır suskunluğunu koruyordu.

Özellikle de hükumet kanadından bazı isimlere yönelik çok ağır iddialar ortaya atan Sedat Peker, her videosunda elinde çok daha önemli bilgiler olduğun dile getirmekten geri durmuyor ve zamanla hepsini açıklayacağını söylüyordu. Milyonlarca kişi, doğruluğu teyit edilmemiş olsa da Peker’in iddialarını merakla izliyor ve yeni videolarını da merakla bekliyordu.

Sedat Peker, sosyal medya erişim yasağından sonra son olarak “Deli Çavuş” isimli bir sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuş ve Melih Tanrıverdi’ye hakaret ve tehdit içeren bir yazı paylaşmıştı.

image-7.jpg

Sedat Peker’den Yeni Paylaşım

Paylaşımlarında yer verdiği iddialarıyla adeta ülke gündemine oturan Sedat Peker, bu kez eşi Özge Peker ile evlilik yıldönümlerini kutlayan bir paylaşımda bulundu. Birlikte romantik bir yemekte çekilen fotoğrafı paylaşan Peker paylaşımına, “”Bazı kalpler birbirlerini sessizlikte bile anlar. Nice mutlu anılarımızı olsun aşkım” notunu ekledi.

Başa dön tuşu