Güncel

Sedat Peker Son Paylaştığı Video Cem Küçük Mü? Videodakiler Kim?

Sedat Peker ve Cem Küçük arasında yaşanan polemik yeni bir video ile kızıştı. Videodaki kişilerin kim olduğu merak edilirken, iddiaların odak noktasında Cem Küçük bulunuyor.

Son zamanlarda gündemi meşgul eden Sedat Peker ve Cem Küçük arasındaki polemik, yeni paylaşılan bir video ile zirve yaptı. 26 Haziran 2022’de internete sızan videodaki kişilerin kimliği merak konusu oldu.

İfşa Edilen Video Kimi Hedef Aldı?

Sedat Peker’in son paylaşımlarıyla bir kez daha gündem yarattığı şu günlerde, ortaya atılan iddiaların ardından yeni bir video paylaşıldı. Bu videodaki kişilerin kim olduğu, sosyal medya kullanıcıları arasında tartışılıyor.

Bazı iddialara göre bu videodaki kişilerden biri TGRT’nin sahibi Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu olabilirken, bazıları ise bu kişinin Cem Küçük olduğunu öne sürüyor.

Cem Küçük’ten Açıklama Bekleniyor

Sedat Peker’in bu gibi paylaşımlarını blöf olarak nitelendiren Cem Küçük, daha önce de benzer iddialara maruz kalmıştı. Cem Küçük’ün çalıştığı Türkiye gazetesi ve TGRT televizyonunun bağlı olduğu İhlas Holding’in CEO’su ile ilgili sızdırıldığı iddia edilen video sosyal medyada büyük ses getirdi. Cem Küçük’ün bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.

Başa dön tuşu