Güncel

Seda Sayan ve Oğulcan Engin Arasında Cici Baba Krizi

Seda Sayan oğlu Oğulcan Engin nikah için ne dedi? Annesi ve Çağlar Ökten’in evliliği için ne dedi? Oğulcan Engin annesinin düğününe neden katılmadı?

Seda Sayan ve Oğulcan Engin Arasında Cici Baba Krizi. Oğulcan Engin annesi hakkında konuştu. Geçen hafta kendisinden 25 yaş küçük şarkıcı Çağlar Ökten ile dünya evine giren Seda Sayan oğlu tarafından onaylanmamıştı. Oğlundan 2 yaş büyük adamla evlenen sanatçı Seda Sayan, tepki gösterenlere karşı ne küçüğü 11 yaşında çocuğu var diyerek sitem etmişti.

Magazin gündemine bomba gibi düşen Seda Sayan ve Çağlar Ökten evliliği perde arkasında olaylar oluyor. Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in nikah davetine oğlu Oğulcan Engin katılım göstermemişti. Oğulcan Engin’in evliliği onaylamadığı biliniyordu. Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile dünya evine girmişti. 7. kez evlenen ünlü sanatçı Sayan’ın oğlu objektiflere takıldı.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in düğüne katılmayan bir sürü ünlü isim vardı. Bunlardan birisi de Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin oldu. Oğulcan Engin’in annesinin evliliğini onaylamadığı biliniyordu. Sevgilisi Miray Daner ile restoranttan çıkarken görüntülenen Oğulcan Engin’e magazin muhabirleri sorular yöneltti.

“AŞK FEDAKARLIK İSTER”

Evlilik haberi olay olan Seda Sayan’ın oğlu konu hakkında fazlasıyla kızgındı. Önceki akşam sevgilisi Miray Daner ile beraber bir mekan çıkışı objektiflere takılan Oğulcan Engin, gazetecilerin annesi ile ilgili soruları karşısında gerildi. Magazin muhabirleri ilk başta “Sevgiliniz, ‘Kara Tahta’ dizisinin çekimleri nedeniyle sürekli sette. Zor olmuyor mu?” sorusuna, “Aşk fedakarlık ister” şeklinde cevap verdi.

Daha sonra yöneltilen “Anneniz Seda Sayan’ın evliliği hakkında neler söylersiniz? Nikah törenine katılmadınız” sorusu karşısında Engin’in morali bozuldu. Miray Daner bu soruya cevap vermesini beklemeden araya girdi. Ünlü oyuncu Miray Daner “Rol aldığım dizinin çekimlerine ara verildi. Bu süreçte İstanbul’da olacağım” açıklamalarına yer verdi.

“KİMİNLE EVLENİRSEN EVLEN”

Bir iddiaya göre Oğulcan Engin annesine evliliği hakkında “kiminle evlenirsen evlen ama sessiz sedasız yap” dedi fakat Sayan bunu dinlemedi. Engin’in ise bu yüzden annesiyle konuşmadığı söylendi. İddialar karşısında Oğulcan Engin cevap vermezken sevgilisi Miray Daner’in konuyu değiştirmesi çok konuşuldu. Miray Daner ile aşk yaşayan Oğulcan Engin’in annesinin evlenmesine rızası olmadığı söyleniyor.

Başa dön tuşu