Güncel

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in Arası Açıldı

Seda Sayan ve Çağlar Ökten ayrılıyor mu? Seda Sayan ve Mahsun Kırmızıgül sevgili miydi? Seda Sayan’dan Mahsun Kırmızıgül’e olay yorum

Geçen aylarda müzisyen Çağlar Ökten ile hayatını birleştiren Seda Sayan’dan haber var. Mahsun Kırmızıgül’ün bir fotoğrafına yorum yapan Seda Sayan bu hamlesi ile dikkat çekti. Şarkıcı Seda Sayan’ın bu hareketinin ardından Çağlar Ökten ile aralarının açıldığı ve ayrılık iddiaları gündeme geldi. Ünlü çift ayrılık dedikodularına karşı herhangi bir açıklamada bulunmadı İşte konuyla ilgili tüm detaylar…

Kendisinden 26 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlilik kararı alan Seda Sayan sade bir düğün ile dünya evine girdi. Prag’da ani bir karar ile evlenme kararı vermişlerdi fakat bazı sorunlardan dolayı Swiss Otel The Boshourus’da evlenen ikilinin hakkında ayrılık dedikoduları çıktı. Çift konu hakkında açıklama yapmamayı tercih etti. Seda Sayan türkücü Mahsun Kırmızıgül ile üç sene boyunca aşk yaşamıştı. Sosyal medyada eski sevgilisi Mahsun Kırmızıgül’ün Kuruçeşme’de düzenlenen Açıkhava konserine ait bir fotoğrafın paylaşılması üzerine 16 yıl sonra ilk konserini veren Mahsun Kırmızıgül’ü tebrik ederek alkış emojisi bıraktı. Bergen’in “Sen affetsen ben affetmem” şarkısını seslendiren Mahsun Kırmızıgül’ün fotoğrafını paylaşan bir hesabı paylaşımına alkış emojisi bıraktı. Seda Sayan’ın bu yorumu sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

Sayan’ın bu hareketine bazı takipçileri “Kocan kıskanabilir Seda abla, sonuçta eski sevgilin.” şeklinde yorumda bulundular. Seda Sayan ise bu yorumlara cevap vermedi. Bir zamanlar dolu dizgin aşk yaşadığı Mahsun Kırmızıgül’ün fotoğrafına yorum yapması üzerine Çağlar Ökten’in durum hakkında ne diyeceği merak edildi. Seda Sayan’ın yaptığı bu yorum Çağlar Ökten’i kızdıracak mı merak edilirken bu hamle magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Başarılı şarkıcı Seda Sayan evliliğine oğlunu ikna edememişti. Oğulcan Engin annesinin düğününe katılmamıştı. Evliliği onaylamayan Oğulcan Engin’in düğüne katılmaması olay olmuştu. Seda Sayan’ın Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen Oğulcan Engin annesine iddiaya göre “Evleneceksen de düğün yapma, sessiz bir şekilde evlen.” şeklinde bir uyarıda bulunduğu fakat annesinin onu dinlemediği iddia ediliyor.

Başa dön tuşu