Magazin

Seda Sayan 7. Kocasından da Boşanıyor

Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın 7. kocası olan Çağlar Ökten’den de boşanacağı iddia edildi. Ünlü çiftin boşanma sebebi olarak ise kıskançlık gösteriyor. Çağlar Ökten’in, Seda Sayan’ın bir yorumundan sonra kıskançlık krizine girdiği iddialar arasında.

Geçtiğimiz ay büyük bir sürprizle evlendiklerini açıklayan ünlü çift Seda Sayan ve Çağlar Ökten bu kez de boşanma haberiyle magazin gündemine düştü. Seda Sayan’ın 7. kocası olan Çağlar Ökten’in, Sayan’ın bir yorumu üzerine kıskançlık krizine girdiği iddia ediliyor.

Sabahların Sultanı isimli gündüz kuşağı programında tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Seda Sayan, aynı programda solistlik yapan Çağlar Ökten ile sürpriz bir şekilde dünya evine girmişti. Bir süredir birlikte oldukları öğrenilen ünlü çiftin evliliği magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ünlü çiftin nikahından sonra ilişkilerine dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı. Çağlar Ökten, 14 şubat sevgililer gününde romantik bir şekilde ünlü şarkıcı Seda Sayan’a evlenme teklif etmiş. Bu teklifi kabul eden Seda Sayan ile Çağlar Ökten geçtiğimiz ay lüks bir otelde düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girmişti.

Kıskançlık Boşanmanın Eşiğine Getirdi

Ünlü çiftin henüz 1 ay bile geçmeden boşanacaklarına dair çıkan haberler ise yine magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Ünlü çiftin boşanacaklarına dair çıkan haberlere sebep olarak ise kıskançlık gösterildi. Seda Sayan’ın sosyal medyada yaptığı bir yoruma, 7. kocası Çağlar Ökten’in çok kızdığı ve kıskançlık krizine girdiği iddia edildi.

Bir röportajında “Ben evlilik kadınıyım.” diyen Seda Sayan, ilişkilerinde flört aşamasını beceremediğini, hoşlandığı ve ilişki yaşamaya başladığı erkeklerle direkt evlilik düşündüğünü dile getirmişti. Seda Sayan dediğini de yaptı. Ünlü şarkıcı, kendinden 26 yaş küçük olan Çağlar Ökten ile 7. kez nikah masasına oturdu.

Seda Sayan’ın bir dönem uzunca süre aşk yaşadığı ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün bir paylaşımına yorum yapması, genç sevgilisini kızdırdı. Eski sevgilisinin sahnede çekilmiş bir fotoğrafına birçok alkış emojisi gönderen Seda Sayan’ın bu hareketi, iddiaya göre 7. kocası Çağlar Ökten’i kızdırdı.

Konuya alakalı, olayın tarafları olan Seda Sayan’dan da Çağlar Ökten’den de herhangi bir açıklama gelmedi. Dobralığı ile tanınan Seda Sayan’ın sessizliği hayranları ve magazinciler tarafından “Pek de hayra alamet değil.” şeklinde yorumlandı.

Başa dön tuşu