Güncel

Savaş Zafer ve Melis Ketenci Evleniyor

Perihan Savaş’ ın oğlu Savaş Zafer, geçtiğimiz kasım sevgilisi olan Melis Ketenciye sürpriz yapmış ve evlilik teklifi etmişti. Düğün hazırlıkları devam eden çift 28 Mayıs tarihinde nişanlandı. İşte o görüntüler..

Düğün hazırlıkları devam eden Savaş Zafer ve Melis Ketenci 28 Mayıs tarihinde nişanlandılar. Çiftin nişan fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Başarılı oyuncu Perihan Savaş bu sezon İyilik dizisinde oynuyor ve son zamanlarda popüler olan isimler arasında yerini aldı. Başarılı oyuncu Perihan Savaş’ ın 1995 senesinde kaybettiği eşi olan Yılmaz Zafer’ den olan oğlu Savaş Zafer geçtiğimiz eylül ayında üniversiteden mezun oldu.

savas-zafer-2.jpg

Ünlü oyuncu Perihan Savaş, oğlu Savaş Zafer’ in mezuniyet gününe ait olan fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp, “Nihayet mezun olduk aslan parçam” şeklinde not düşmüştü.

Şimdilerde ise Savaş Zafer ve Melis Ketenci evlilik yolunda ilk adımı attılar. Ünlü çift 28 Mayıs tarihinde nişanlanarak birlikteliklerini taçlandırdılar.

Savaş Zafer Hayatı

Perihan Savaş ve Yılmaz Zafer’ in oğlu olarak 21 Ocak 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına İstanbul’ da başlayan Savaş Zafer, sonrasında üniversite eğitimini İstanbul Özyeğin üniversitesinde tamamlamıştır. Annesi ve babası oyuncu olan Savaş Zafer, işletmeci aynı zamanda girişimci olmayı tercih etmiştir.

Başarılı iş insanı olan Savaş Zafer 1.74 m boyunda, 78 kg ağırlığındadır. Başarılı iş insanı dünyaya geldikten bir süre sonra babası Yılmaz Zafer kalp krizi ve sonrasında beyin kanaması sonucu hayatını kaybetmiştir.

Melis Ketenci Hayatı

Dijital içerik üreticisi olarak hayatına devam eden Melis Ketenci, geçtiğimiz akşam Savaş Zafer ile nişanlandı. Çiftin düğün hazırlıkları hız kesmeden devam ederken Savaş Zafer’ in, Melis Ketenci’ ye evlenme teklifi ettiği o anların karesini Perihan Savaş sosyal medya hesabından paylaştı.

Oğlunun evlenme teklifi karesini paylaşan Perihan Savaş altına not olarak, “Bir kar küresiyle başlayan aşk mutlu sona ilerliyor. Ailemize hoş geldin kızım.” diyerek paylaşıma çok güzel bir yazı ekledi .

Perihan Savaş Hayatı

Tiyatro, sinema ve aynı zamanda dizi oyuncusu olan ünlü oyuncu Perihan Savaş, 1 Ocak 1955 yılı İstanbul Fatih doğumludur. Başarılı oyuncu Perihan Savaş ortaokul mezunudur. Başarılı oyuncu henüz beş yaşındayken, şehir tiyatrosunda ilk rolünü oynamıştır. Ünlü oyuncu 1970 senesine kadar tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Başa dön tuşu