Güncel

Sakarya’dan teşekkür çıkarması

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz başkanlığındaki AK Parti Sakarya heyetiyle birlikte, proje kapsamına alınan “SAÜ-Çarşı Tramvay Hattı” projesi için Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. yatırım programı.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce bir dizi ziyaret için Ankara’ya gitti. Bir süre önce yatırım programına alınan “SAÜ Kampüs-Çarşı Hattı” tramvay projesinde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret eden Başkan Yüce, geçmiş olsun dileklerini iletti. Sakarya’nın önemli bir ihtiyacını karşıladığınız için şükranlarımı sunuyorum.

Kendisine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İnci, Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan Atabek, Murat Kaya, Ertuğrul Kocacık ve AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever eşlik etti.

Ziyarette “birlik ve beraberliğin” vurgusunu yapan Başkan Yüce, projenin hayata geçmesinde emeği geçen Bakan Uraloğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve AK Parti heyetine özel teşekkürlerini iletti.

Bu projeyle Sakarya’da ulaşımda yepyeni bir sayfa açılacağını ve standartları bir üst seviyeye çıkaracaklarını kaydeden Başkan Yüce, “İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşlarımızla el ele verip, daha da ileriye taşıyacağız. Sakarya’mız güzel bir geleceğe.”

Sakarya heyeti daha sonra tramvay projesine ilişkin hazırlanan dosyayı Bakan Uraloğlu’na sunarak günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başa dön tuşu