Güncel

Sakarya’da STK’lara yönelik tanıtım gezilerine devam

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencilere, misafirlere ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik düzenlediği şehir tanıtım turları devam ediyor.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencilere, misafirlere ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik düzenlediği şehir tanıtım turları devam ediyor.

Sakarya’nın eşsiz doğasını tanıtan turlarda Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı tarımsal yatırımlar da ziyaret ediliyor. Bu kapsamda Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü tarafından Kars, Ardahan ve Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimine yönelik Sakarya il tanıtım turu düzenlendi.

Kars, Ardahan ve Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 50 kişilik yönetiminin katıldığı gezide, Sakarya’nın eşsiz doğasını oluşturan doğa harikası Acarlar Taşkını ve İl Orman Tabiat Parkı ziyaret edildi. Bu ziyaretlerin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sera Mükemmeliyet Merkezi, Melen Botanik Vadisi ve Yanık Fidan Üretim Merkezi projeleri de ziyaret edilerek yetkililerden detaylı bilgi alındı. Programda, kente kazandırılan üretim alanları için başta Başkan Ekrem Yüce olmak üzere Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür edildi.

Başa dön tuşu