Güncel

Sadakatsiz Derin İntihar Mı Ediyor Derin Öldü Mü?

Sadakatsiz Derin ölecek mi? Sadakatsiz Asya, Volkan’a geri mi dönecek?

Kanal D ekranlarının entrika dolu dizisi Sadakatsiz dizisinde final bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Final bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak olan Sadakatsiz dizisinde Derin kendisinden ayrılmak isteyen Volkan’ın tutuklanmasıyla ile beraber yeni bir serüvene sürüklenir. Ayrıca Asya’nın tek istediği Ali ile yeni bir hayata başlamaktır fakat Volkan ve çevresi bunu imkansız hale getirmektedir. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı Sadakatsiz dizisi ekranlara veda ediyor.

Dizi Volkan’ın eşi Asya ve oğlu Ali ile sürdüğü mutlu bir hayat ile başlamıştı. Ardından Volkan’ın Derin ile yaşadığı ilişki aileyi büyük bir yıkıma sürüklemiştir. Asya, Volkanın kendisini aldattığını öğrendikten sonra büyük bir intikam alıp ondan ayrıldı. Çalıştığı hastaneden ayrılmak zorunda kalınca kendi muayenehanesini açan Asya ardından hayatı hiç beklemediği bir şekilde değişti.

Kanal D ekranlarında her Çarşamba günü büyük bir ilgiyle izlenen Sadakatsiz dizisinde Nil ve Selçuk için zor bir süreç başlar. Zor zamanlarında yanında bir kez daha Onur’u bulan Derin, ne yapması gerektiğini bilemez. Volkan’ın tutuklanması ile beraber Derin, büyük bir yalnızlığa sürüklenir ve ne yapacağını bilemez. Asya, Volkan’ın yaralanması ile beraber derin bir üzüntüye sürüklenir. Nil ise aldığı sürpriz bir haberin ardından kendini bir yol ayrımında bulur.

Onur’un yanında olmasının değerini bilemeyen Derin ise ne yapacağını bilememektedir. Gönül, Volkan ile alakalı kesin bir karar vermenin eşiğine gelir. Sadakatsiz dizisi yeni bölümü ile beraber ekranlara veda ediyor. İki sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi başarılı senaryosu ve usta oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyordu.

Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizi ilk bölümü ile 7 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştı. Senaryosunu İrem Pelin Sönmezer’in yaptığı dizinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt yapmaktadır. Dizinin başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen yer almaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda Gözde Seda Altuner, Özge Özder, Nazlı Bulum, Meltem Baytok, Alp Akar, Tarık Emir Tekin, Zerrin Nişancı, Yaren Vera Salma, Sümeyye Aydoğan, Gamxe Büyükbaşoğlu, Doğan Can Sarıkaya gibi isimler yer almaktadır.

Başa dön tuşu