Güncel

Sadakatsiz Cansu Dere ve Caner Cindoruk Aşk Mı Yaşıyor

Sadakatsiz Cansu Dere ve Caner Cindoruk sevgili mi Cansu Dere ilk kez konuştu.

Sadakatsiz Cansu Dere ve Caner Cindoruk Aşk Mı Yaşıyor Bomba İddia. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinin final bölümü çekilmişti. Başrol oyuncusu Cansu Dere, önceki gün arkadaşlarıyla beraber Etiler’de objektiflere yansıyan Cansu Dere magazin muhabirleri ile sohbet etti. Ünlü oyuncu rol arkadaşı Caner Cindoruk’la aşk yaşadığı yönündeki iddialara verdiği cevap ile gündem oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin başrolünde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen gibi isimler yer almaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Nazlı Bulum, Tarık Emir Tekin, Alp Akar, Zerrin Nişancı, Dora Dalgıç, Yaren Can Sarıkaya gibi isimler yer almaktadır. Dizi bu sezon, final bölümü ile bitecek. Dizinin başrol oyuncularından Cansu Dere ve Caner Cinoruk’un aşk yaşadığı iddia edildi. Cansu Dere iddialar hakkında ilk kez konuştu.

CANSU DERE VE CANER CİNDORUK AŞK MI YAŞIYOR?

Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Cansu Dere Caner Cindoruk ile aşk yaşadığı yönündeki iddialar sorulduğunda “Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim. Lütfen duymamış olayım” sözlerine yer vererek iddiaları yalanladı.

Kanal D ekranlarında geçen sezon başlayan Sadakatsiz dizisinin final bölümü çekilmişti. Aşk iddiasına verdiği cevapla iddiaları yalanlayan güzel oyuncu ileride hangi projelerde yer alacağını konuştu. 25 Haziran’da yayınlanacak olan final bölümü ile ekranlara veda eden Sadakatsiz dizisinden sonra bir süre dinlenecek olan Cansu Dere “Dizimiz artık bitiyor. İzleyicilerimize çok teşekkür ederiz. Artık beni sokakta daha sık göreceksiniz.” ifadelerine yer verdi.

Başarılı oyuncu kariyerine mankenlik yaparak başlamıştı. 1980 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu anne tarafından İzmirli baba tarafından ise Bulgaristan kökenlidir. 2000 senesinde Miss Turkey 3. güzeli seçilen ve profesyonel mankenlik yapan oyuncu birçok dizi ve filmde yer aldı. 41 yaşındaki ünlü oyuncu Cansu Dere yer aldığı projelerle akılda kalmaktadır.

CANSU DERE PROJELERİ

Kabuslar Evi

Son Osmanlı Yandım Ali

Acı Aşk

Casus Kızlar

Yahşi Batı

El Yazısı

Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm

Alacakaranlık

Avrupa Yakası

Sıla

Avrupa Yakası

Altın Kızlar

Ezel

Muhteşem Yüzyıl

Anne

Ferhat ile Şirin

Sadakatsiz

Şahsiyet

Siyaha Bulaşan Kadınlar

Başa dön tuşu