Güncel

Sabiha Sefer Ünal’dan ‘rüya’ gibi kitap

Akademisyen yazar Sabiha Sefer Ünal’ın geçtiğimiz günlerde yayımlanan “Geçmişten Günümüze Tarihsel Düşler” adlı kitabı kitapseverlerle buluştu ve tam not aldı.

İSTANBUL (İGFA) – Akademisyen yazar geçtiğimiz günlerde imza gününde okurlarıyla buluştu. Shine Portaxe’de düzenlenen imza gününde ünlü oyuncular Hazım Körmükçü, Ayçın Tuyun, Selçuk Kılıç, Semra Güzel, Uğur Arslan, Zeynep Yılmaz, Ümit Demir, ünlü organizatör Duygu. Yazıcı, ünlü modacı Aylin Yılmaz, aksiyon yönetmeni Habib Göktekin, menajer Banu Susur, Serkan Çılgın, DJ İhsan Sefer, Fizyoterapist Erhan Yenipazar, Ünlü Makyaj Sanatçısı Hülya Sancak ve gazeteci Serkan Deniz’in yanı sıra çok sayıda ünlü katıldı.

Yazar Sabiha Sefer Ünal, “Geçmişten Günümüze Tarihi Rüyalar” adlı kitabında rüyaların derin sırlarını, tarih boyunca nasıl yorumlandığını ve insan yaşamına etkilerini ortaya koyuyor. Eserde rüyalar fizyolojik, psikolojik ve ruhsal açılardan incelenmekte, kehanet konusu ve ilham kaynağı olarak rüyaların özellikleri, Doğu ve Batı ele alınmaktadır. “Farklı yaklaşımlara şahit olacaksınız.

Başa dön tuşu