Güncel

Saadet Partisi’nden Kayseri’ye özel mesai

Saadet Partisi Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Bülent Kaya, Kayseri’yi ziyaret ederek temaslarda bulunurken, yerel seçimler için iddialı konuştu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Saadet Partisi Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Bülent Kaya, parti olarak Kayseri’ye büyük önem verdiklerini belirterek, “2 yılı aşkın süre Genel Merkez Kayseri İl Başkanlığı sorumluluğunu yürüttüm. Bugün bazı toplantılar yapmak üzere antik Kayseri kentini ziyaret ettik.

Kayseri Milletvekilimiz Mahmut Arıkan, İl Başkanımız Baki Coşkun ve ekibiyle birlikte Kayseri’deki hızlı tren sorununu ve otoyol sorununu çözmek için özel çalışmalar yürütüyoruz. Kayseri’nin altyapısını, içme suyunu, trafiğini, dikey mimarisini ve diğer tüm sorunlarını yakından biliyor ve takip ediyoruz. Nitekim son 3 ayda farklı zamanlarda 4 milletvekili ve 3 başkan yardımcısıyla bu konuyla ilgili olarak Kayseri’ye ziyaretlerde bulunduk. İnşallah Kayseri yerel seçimlerinde en iyi sonuçları almak için tüm hızımızla çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Bir açıklama yaptı.

Başa dön tuşu