Güncel

Röntgenci Sapık Mağdur Kadının Kocasına Yakalandı

Gün geçmiyor ki yeni bir taciz haberi gelmesin. İstanbul’un Maltepe ilçesinde bir kadın duş aldığı sırada tanımadığı bir adamın kendisini izlediğini fark etti. Evin içinde çığlıklar atan kadının kocası röntgenci sapığın peşine düşerek onu yakaladı.

Son günlerde sıklıkla gündem olan taciz olaylarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul’da yaşayan bir kadın, evinde duş alırken banyonun penceresinde yabancı bir adam olduğunu fark etti. Neye uğradığını anlayamayan kadın, bir anda çığlık atmaya başladı. O sırada evde bulunan kadının kocası durumu fark ettiğinde röntgenci sapığın peşine düştü. Bir kaç sokak ötede yakaladığı sapığı darp eden adam, ardından onu polise teslim etti.

İğrenç olay Maltepe’de yaşandı. Röntgenci bir sapık bodrum kattaki evin banyo penceresini zorla açtı. O sırada içerde ev sahibi kadın duş alıyordu. Sapık adam duş alan kadını izlerken, mağdur kadın onu fark etti. Önce neye uğradığını şaşıran kadın, sonra çığlık atmaya başladı.

O sırada kadının kocası da evdeydi. Adam önce eşine bir şey oldu sanıp banyoya koştu. Eşinin durumu anlatmasıyla dışarı fırlayan adam sapığın peşine düştü. Birkaç sokak ötede röntgenci sapığı yakalamayı başaran adam, onu önce darp etti ardından da olay yerine polis çağırıldı. Adam, röntgenci sapığı yakaladığında olayı cep telefonu ile video kaydına aldı.

Video kaydında karısını duş alırken seyreden sapığı darp eden adam, öfkesinden adeta burnundan soluyordu. Röntgenci sapık ise mağdur kadının kocasından yalvar yakar af diledi. Ona vuran adamın elini öperek yalvaran ve polis çağırmamasını isteyen sapık, ne kadar yalvarsa da karakolluk olmaktan kurtulamadı.

Ben Olmasam Karıma mı Saldıracaktın

Öfkesini bir türlü dindiremeyen mağdur kadının kocası, röntgenci sapığı bir yandan darp ederken bir yandan da hesap sordu. Öfkeli koca sapığa; “Ben evde olmasam ne yapacaktın? karıma mı saldıracaktın?” diye sordu. Tacizci sapık ise aklının başında olmadığını ve bir an kendini kaybettiğini söyledi.

Sapığın polise verdiği ifade de ortaya çıktı. Tacizci sapık olayı polise şu şekilde anlattı;

“Sokakta yürürken bir anda su sesi duydum. Sesi takip ettim ve küçük bir pencere gördüm. Sesin buradan geldiğine emin olduğumda eğilerek içeri baktım. Pencere hafif aralıktı. Ben pencereyi zorlayarak açmadım. İçeri görünmüyordu. Bir anda kendimi kaybetmişim. Aklım başımda değildi. Bilinçli olarak yaptığım bir hareket değil.

Daha sonra tanımadığı bir adamın ona doğru koştuğunu fark eden tacizci, hemen kaçmaya başladığını ancak birkaç sokak sonra yakalandığını söyledi. Banyo camında bulunan sinekliği içeriyi daha iyi görebilmek için yırttığı ve pencereyi zorladığı iddia edilen sapık bu iddiaları da reddetti.

Poliste işlemleri tamamlanan tacizci sapık adliyeye sevk edildi. Burada nöbetçi mahkeme tarafından tutuklu yargılanmasına karar verilen o tacizci şimdi cezaevinde.

Başa dön tuşu