Güncel

Reyting Sonuçları 30 Nisan 2022 Cumartesi Dizi Reytingleri

TV kanallarında yayınlanan dizi, film ve programların günlük ölçümler reyting olarak yayınlanıyor. 30 Nisan 2022 Cumartesi dizi reyting sonuçları açıklandı mı? Reyting sonuçları 30 Nisan’da hangi yapım en çok izlendi?

Reyting sonuçları 30 Nisan 2022 Cumartesi dizi reytingleri yayınlandı mı? sorusunun cevabı yapım ve televizyon kanalı yöneticileri tarafından bekleniyor. Reklam verenler açısından çok önemli olan reyting sonuçları dizi izleyiciler günlük olarak takip etmektedir. Dizilerin final yada devam kararının belirleyicisi olan 30 Nisan reyting sonuçları sıralamasına göre dün akşam kim birinci oldu? İşte 30 Nisan 2022 Reyting sonuçları…

30 Nisan Cumartesi Reyting Sonuçları

30 Nisan reyting sonuçları sıralamasına göre dün akşam yayınlanan dizi, film ve programlar arasından en çok izlenen dizi ve yapım TOTAL, AB, ABC olmak üzere 3 ayrı reyting ölçüm şirketi tarafından yayınlanan günlük reyting sonuçları sıralamasına göre dünün birincisi kim olduğu sabah 10:30’da sitemizde detaylı olarak yer alacaktır.

30 Nisan 2022 Cumartesi günü yayınlanan dizi ve haberlerin reyting sonuçları belli oldu.

Total izleyici grubunda birinciliği Gönül Dağı, ikinciliği Kardeşlerim, üçüncülüğü Gönül Dağı (ÖZET) aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Gönül Dağı (ÖZET), üçüncü sırada Survivor All Star yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda ise birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Survivor All Star, üçüncü sırada Gönül Dağı (ÖZET) yer aldı.

İşte 30 nisan reyting sonuçları

smartselect-2022050.jpg

Geçen haftanın reyting sonuçları

reyting.jpg

Başa dön tuşu