Güncel

Recep İvedik Dizi Oluyor

Recep İvedik dizi oluyor iddiası öne sürüldü ve bu duruma Şahan Gökbakar’ dan henüz bir yanıt geldi mi detayları haberimizde sizlerle..

Recep İvedik 7. filmi sonrasında dizi olacağı söylentileri başladı ve Disney Plus üzerinde de yayınlanacağı iddia edildi.

Şahan Gökbakar’ ın iddialı karakterlerinden biri olan Recep İvedik, 7. filminin çekimleri hızla devam ederken, film çekimlerinin tamamlanması sonrasında Recep İvedik’ in dizi olacağı iddia edildi. Bu iddialara ek olarak ise Recep İvedik dizi olduktan sonra Disney Plus üzerinden sevenleri ile buluşacağı da bir başka iddia.

Bu sefer film değil de dizi olarak sevenleri ile buluşacak. Recep İvedik 7 filminin çekimleri ise hız kesmeden devam ediyor.

recep-ivedik-dizi-1.jpg

Recep İvedik 5 En Çok İzlenen Recep İvedik Filmi Oldu!

Recep İvedik filmlerinin izlenme sayıları olarak, birinci sırada Recep İvedik 5 filmi olmuştur. 7 milyon 434 bin izleyicisi ile ilk sırada yerini alan dizi Recep İvedik, ikinci sırasında ise 7 milyon 369 binlik izleyicisi ile Recep İvedik 4 olmuştur.

Recep İvedik tiplemesinin en az izlenen filmi ise Recep İvedik 3 olmuştur. Recep İvedik 3 toplamda 3 milyon 326 binlik sıralaması ile listede yerini almıştır.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ ın haberine göre, Recep İvedik filmi artık dizi olarak Disney Plus üzerinden sevenleri ile buluşmaya hazırlanmaktadır.

14 haziranda Disney Plus üzerinden yayınlanmayı hedefleyen dizi Recep İvedik, bu sefer de dizi olarak sevenleri ile buluşmayı hedefliyor.

Temiz kalpli, samimi halleri ile sevenlerini kendisine bağlayan Recep İvedik film serisi artık dizi olarak yerini alacak.

Recep İvedik dizisi ile ilgili tüm gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalınız.

Başa dön tuşu