Güncel

Recep İvedik 7 Nerede Yayınlanacak Şahan Gökbakar Açıkladı

Recep İvedik 7 filmi vizyonda olmayacak mı? Disney Plus nereden izlenir?

Ülkenin en çok izlenen komedi serilerinden biri olan Recep İvedik filminin 7.si hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Recep İvedik karakterine hayat veren Şahan Gökbakar’dan konu hakkında açıklama geldi. Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’ın geçtiğimiz günlerde çekimlerine başladığını duyurmuştu. İkonik karakter olan Recep İvedik karakterinin 7. filmi için Disney Plus ile anlaşma sağladığı netlik kazanmış oldu. Sevilen seri vizyondan önce Disney Plus’da yer alacak. Oyuncu Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik serisinin son filmi daha vizyona girmeden dijital platformda yayınlanacağı belli oldu.

Son zamanlarda artan dijital platformlara şimdiler de diziler de dahil olmaya başladı. Filmler de yavaş yavaş bu sektörün içerisine giriyor. Son olarak Recep İvedik serisinin de dahil olacağı söylendi. Disney Plus basın toplantısında bazı konu başlıkları konuşuldu. The Walt Disney Company’nin Türkiye Genel Müdürü olan Cenk Soner, Disney Plus platformu hakkında merak edilen sorulara cevap verdi. Soner, platformun yararlarından bahsetti. Disney Plus’ın özelliklerinin tanıtıldığı toplantıda ayrıca tanışma paketi, yabancı içerik portföyü gibi bilgilerin yanı sıra yerli orijinal içerikler de tanıtıldı.

RECEP İVEDİK 7 DİSNEY PLUS’DA

En çok dikkat çekilen açıklamalardan biri Şahan Gökbakar’ın başrol oynadığı Recep İvedik serisinin 7. filmi oldu. Çekimleri henüz başlayan filmin vizyondan önce Disney Plus’ta yayınlanacağı söyleniyor. Şahan Gökbakar’ın gişe rekorları kıran komedi serisi olan Recep İvedik’in son filmi sinemalardan önce dijital platformda izleyicileri ile buluşacak.

Filmin yayın tarihi henüz belli değil. Fakat filmin yayınlanacağı ilk platform Disney Plus Platformlarda yayınlanacak. Serinin ilk filmi 2008 yılında yayınlanmıştı. İkincisi 2009’da, Recep İvedik 3 ise 2010 yılında yayınlanmıştı.

Ardından Recep İvedik 4 filmi 2014 senesinde izleyici ile buluşmuştu. Recep İvedik 5 filmi 2017’de çekilmişti. Son film olan 6. film ise 2019 yılında çekilmişti. Her filmde başka olayların anlatıldığı seride ana karakter olan Recep İvedik’e Şahan Gökbakar hayat vermektedir.

Başa dön tuşu