Güncel

Yargı dizisinde Ceylin kimi öldürdü? Ilgaz diziden ayrılıyor mu?

Yargı dizisinde bu akşam ekrana gelen sezon finali bölümünde merak edilen Ceylin kimi öldürdü sorusunun cevabı belli oldu. Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’da Ceylin kocası Ilgaz’ı öldürdü. Ilgaz Yargı’dan ayrılıyor mu Kaan Urgancıoğlu diziye veda mı etti

Yargı dizisi sezon finali 34. son bölümde Ceylin ve Ilgaz yeniden evlendi. Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz hayranları bu sahneleri altı ay sonra etiketiyle sosyal medyada paylaştı. 29 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan Yargı’nın 34. bölümünde neler oldu? Yargı Ceylin kimi öldürdü merak ediliyordu. Kaan Urgancıoğlu’nun hayat verdiği Ilgaz karakteri Yargı dizisinden ayrıldı mı?

Yargı Ceylin kimi öldürdü

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi sezon finalinde Ceylin, Ilgaz’ı öldürme suçuyla gözaltına alındı.

Aylardır heyecan dolu bir hikayeyi ekranlara taşıyan Yargı’nın sezon finali seyirciyle buluştu. Ilgaz ve Ceylin’in barıştığı anların ekrana geldiği bölümde izleyici rüya gibi bir düğüne tanıklık etti. Romantik anların yaşandığı sezon finali heyecanı ikiye katlarken, göz kamaştırıcı düğünde yaşananlar mutluluk verdi. Finalde ise Ceylin’in itirafı, izleyenlere soluksuz anlar yaşattı.

Yargı dizisi bu akşam sezon finali yaparak tatil arasına girerken izleyicileri merak dolu sahneler bekliyor. Dizinin çok yakıştırılan çifti Pınar Deniz (Ceylin) ile Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz) karakteri evleniyor. Hayranları çok mutlu edecek sahnelerin yer aldığı Yargı sezon finalinde akıllarda kalan tek soru “Yargı Ceylin kimi öldürdü” oldu.

29 Mayıs Pazar bu akşam sezon finali arasına giren Yargı dizisinin son bölümünde yakışıklı damat Ilgaz ile gelinliğin içinde kuğu gibi süzülen Ceylin çiftinin düğününe şahitlik ediyoruz. Uzun süredir bir birine yakıştırılan ekranların sevilen ismi Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu evleniyor.

6290869d4453952e54fb7a25.jpg

Heyecan ve aşk dolu sahnelere şahitlik edeceğimiz Yargı dizisinde adları zaman zaman aşk dedikodularına karışan Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz çifti hayranlarının beklediği gün geldi çattı. İkili Yargı dizisinde rol gereği düğün merasimi düzenlerken ortaya çıkan karelere on binlerce yorum yağdı.

YARGI CEYLİN KİMİ ÖLDÜRDÜ

Yargı dizisi sezon finaline damga vuracak sahneler ve kareler yer alırken akıllarda Ceylin kimi öldürdü sorusu cevap bulmadan son buluyor.

Geçtiğimiz günlerde Pınar Deniz konu hakkında gazetecilere yapmış olduğu açıklamada “Yargı Ceylin kimi öldürdü” sorusunun sıklıkla aldığını dile getirirken, dizide çok önemli değişikler yapan senariste övgüler yağdırdı.

6290869e4453952e54fb7a35.jpg

YARGI SEZON FİNALİ

Yargı’nın sezon finali bu akşam ekrana gelen 34. bölüm ile gerçekleşirken, Yargı’nın yıldızları Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz hayranlarını havada uçuran evlilik sahnesi geceye damga vurdu.

Ilgaz’ı tatil yolunda arabası bozulma bahanesi ile yakalayan Ceylin “Bensiz tatile çıkmak” sorusunu yöneltiyor. ” Yalnız benimle tatile çıkmanın bedeli ağır olur” cevabını alan Ceylin ve Ilgaz arasında duygu dolu sahneler yaşanıyor.

6290869e4453952e54fb7a30.jpg

Bu sahnenin ardından tüm dizi kadrosunun dahil olduğu Ilgaz ve Ceylin’nin düğününde ortaya çıkan kareler hayranlar tarafından yorum yağmuruna tutulurken, izleyiciler Yargı düğün sahnesini şimdiden paylaşmaya başladı.

Pınar Deniz’in gelinlik içinde yer aldığı Yargı dizisinde yakışıklı damat Kaan Urgancıoğlu ikilisinin düğünde meydana çıkan kareleri kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

Başa dön tuşu