Güncel

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın Kızları Su Mezun Oldu!

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çiftinin 2008 yılındaki evliliklerinden olan kızları Su mezun oldu. İşte o görüntüler ve Pınar Altuğ kızının mezuniyetini nasıl kutladı işte detaylar..

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çiftinin kızları Su geçtiğimiz gün mezun oldu. 12 Nisan 2008 senesinde dünya evine giren çiftin bu evliliklerinden Su isminde bir kızları bulunuyor.

Mutlu evlilikleri ile sık sık gündeme gelen çift, bugün sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaparak sevenleri ile mutluluklarını paylaştılar. Kızları Su’ yun mezuniyet fotoğraflarını paylaşarak, Yolun açık olsun güzel kızım, notu ile paylaşımda bulundular.

Güzel oyuncu Pınar Altuğ, kendisinden 9 yaş küçük olan Yağmur Atacan ile 12 Nisan 2008 tarihinde dünya evine girmiştir.

Kızları Su’ yun mezuniyet fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ, paylaştığı hikayesinde Neeee ortaokul mezuniyeti miii! Ne ara büyüdün sen, yazarak ağlayan surat emojisi de ekleyerek paylaşımda bulundu.

pinar-altug.jpg

Sonrasında aile fotoğraflarını da paylaşan güzel oyuncu Ve ortaokul biter. Yolun açık olsun güzel kızım, notu ile tekrar bir paylaşımda bulundu. Başarılı oyuncunun sosyal medya hesabında yaklaşık 1.5 milyon takipçisi bulunmakta. Günlük hayatı ile de sık sık paylaşımlar yapan oyuncu Pınar Altuğ, son zamanlarda sık sık spor yaptığı görüntüleri paylaşıyor.

Pınar Altuğ’ a sorulan, Su’ yun meslek seçimi ile ilgili sordukları sorulara Pınar Altuğ yanıt olarak, Oyunculuğa yatkınlığı var ama ne olmak isterse biz onun arkasındayız, şeklinde yanıt verdi.

Güzel oyuncu bir önceki akşam ise Asmalımescit’ te yeni elektrikli aracı ile görüntülenmişti. Ünlü oyuncunun yeni arabasının plakasının PSY olması, Pınar, Su, Yağmur olarak kodlayıp plaka seçimi yaptığı da gözlerden kaçmadı.

Ünlü oyuncunun yeni elektrikli aracının değerinin 2.5 milyon lira civarında olduğu da gözlerden kaçmadı.

Başa dön tuşu