Güncel

Pakize Suda Öldü Mü: Yeğeninden Kahreden Son Dakika Haberi

Pakize Suda’ nın yeğeni Dilara Elagözlü’ den başarılı oyuncu Pakize Suda ile ilgili son dakika haberi geldi. Ünlü oyuncunun yeğeni Pakize Suda’ nın sağlık durumu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı, işte o açıklama ve daha fazlası..

Ünlü oyuncu Pakize Suda’ nın hakkında çıkan asılsız haberler sonrasında gözler yeğeni Dilara Elagözlü’ ye çevrildi. Başarılı oyuncunun yeğeni ise Pakize Suda hakkındaki haberlere karşın açıklama yaptı.

Ünlü oyuncuya geçtiğimiz aylarda Demans teşhisi konulmuştu ve 72 yaşındaki Pakize Suda’ nın yeğeni vasisi olarak atanmıştı. Başarılı yazar ve oyuncu Pakize Suda’ nın yeğeni Dilara Elagözlü teyzesinin ölüm haberi ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu işte o açıklama..

Pakize Suda Öldü Mü: Yeğeni Dilara Elagözlü’ den Açıklama Geldi!

“İstemeyerek gelen telefonlar üzerine bir açıklama yapıyorum. Teyzem Pakize Suda’ nın öldüğüne dair yalan yanlış haberler çıkıyor. Böyle bir durum yok. Kendisi gayet sağlıklı bir durumda tedavi süreci devam ediyor. Bilginize.” şeklinde bir açıklama paylaştı.

Pakize Suda’ ya yeğeni Dilara Elagözlü geçtiğimiz aylarda vasi olarak atanmıştı. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı’ nın düzenlediği rapora göre Pakize Suda’ ya vasi olarak 46 yaşındaki yeğeni atanmıştı.

Yeğeni Neler Söylemişti..

Pakize Suda’ nın yeğeni Dilara Elagözlü şunları söylemişti..

Teyzesinin rahatsızlığının 6 – 7 sene önce başladığını söyleyerek başlarda unutmalar ve eşya kaybetmelerinin başladığını söylemişti. Pakize Suda’ nın bu rahatsızlığını çevresindeki insanlarında fark ettiğini fakat Pakize Suda’ nın bu rahatsızlığı kabul etmediğini dile getirdi.

Kendinde olduğu zamanlarda siz kendinize iyi bakın şeklinde şeyler söylediğini dile getiren Dilara Elagözlü, anneannesinin ve teyzesinin ardı ardına rahmetli olması sonucunda duygusal ruh halinden çıkamadığı ve tiroid ilaçlarını da kullanmayı aksattığını dile getirdi.

Pakize Suda: Her Şeyi Unutarak Ölmek İstiyorum

Bir keresinde konuşmalarında ise, her şeyi unutarak ölmek istediğini dile getirdiğini söyleyerek Pakize Suda’ nın hastalığının ilerlemeden önceki durumundan bahsetti.

Pakize Suda’ ya yeğeni ellerinden geldiği kadar bakarak ilgilendiklerini dile getiriyor ve bu hastalığa bir çare olmadığını, ilaçlarını düzenli kullanmasının sadece semptomları azaltıyor olduğunu dile getirdi. Pakize Suda’ nın fiziksel sağlığının iyi olduğunu ve beyin olarak da bu şekilde diyerek sağlık durumu hakkında detaylı olarak açıklamalarda bulundu.

Başa dön tuşu