Magazin

Özgü Kaya giydiği kırmızı elbise ile sosyal medyayı çalkaladı

Üç Kız Kardeş dizisinin Türkan’ı Özgü Kaya, güzelliği ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle son dönemlerde sosyal medya paylaşımları ile de dikkat çeken oyuncu, hayran kitlesini her geçen gün genişletiyor.

Üç Kız Kardeş dizisinde canlandırdığı Türkan karakteri ile gönülleri fetheden güzel ve başarılı oyuncu Özgü Kaya, uzun süredir meslektaşı başarılı ve yakışıklı oyuncu Burak Serdar Şanal ile ilişki yaşıyordu. Özgü Kaya ve Burak Serdar Şanal’ın üç yıllık ilişkisine nokta konmuştu. Özgü Kaya sosyal medya hesabından bikinili fotoğrafını paylaşmıştı. Özgü Kaya’nın yaptığı paylaşım kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Kusursuz fiziği ve güzelliğiyle paylaştığı fotoğraf ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncuya takipçilerinden yorum ve beğeni yağdı.

Güzel oyuncu Özgü Kaya ve meslektaşı yakışıklı ve karizmatik oyuncu Burak Serdar Şanal 2019 yılında gösterim yapılan Kimse Bilmez dizisinin setinde tanışmıştı. Çiftin yaşadığı arkadaşlık bir zaman sonra aşka dönüşmüştü. Dizi aşkları gerçeğe dönüşen çift aşklarını sosyal medyada ilan etmiş ve uzun süre magazin gündemine konu olmuştu. Yakın zamanda Özgü Kaya ve Burak Serdar’dan kötü haber geldi. İlişkileri evlilik yolunda ilerleyen çiftin geçtiğimiz haftalarda sessiz sedasız ayrıldığı ortaya çıktı. Katıldığı bir partide konuyla ilgili ilk kez konuşan Özgü Kaya ihanet söylemlerine karşı çok yorum yapmak istemediğini ve ilişkilerinin saygı çerçevesinde noktalandığını söyledi.

Başa dön tuşu