Magazin

Özcan Deniz yeni sevgilisi limitsiz kartı patlattı, olanlar oldu!

Eski eşi Feyza Atkan ile sorunlarına bir türlü çözüm bulamayan Özcan Deniz, hayatlarını birleştirmek için nikah hazırlıkları yaptığı İranlı sevgilisi Samar Dadgar’ın yaptığı harcamalar aile arasında ipleri kopardı. Samar Dagar sevgilisi ünlü ve karizmatik oyuncu Özcan Deniz’in limitsiz kredi kartını patlattı!

Film ve dizilerde hayranları tarafından sevilen karakterleri canlandırarak onların kalbinde ayrı bir yer edinmiş olan Özcan Deniz, son zamanlarda 2018 yılında evelenerek aradan 1 yıl geçtikten sonra 2019 yılında Feyza Atkan ile olaylı bir evlilik yaşamıştı. Özcan Deniz ve Feyza Atkan ile gerçekleştirdikleri evlilikten Kuzey adında bir çocukları olmuştur.

Eski eşiyle yaşadıkları olaylı ayrılığın ardından aralarındaki sorun bitmedi

Şiddet iddiaları ile gündeme gelerek uzun bir müddet mahkemelerde vakit geçiren eski çift daha sonrasında da oğulları Kuzey’in vekaleti için uzun süren bir çekişme yaşayarak magazin gündemlerinden düşmemişti. İkisinin arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ederken, Özcan Deniz hakkında ortaya bazı iddialar atılmıştı.

50 yaşına basan ünlü oyuncu Özcan Deniz, kendisinden tam 24 yaş küçük olansevgilisi İranlı Samar Dagar ile yaşadığı ilişkinin Feyza Atkan ile evliyken de sürdüğü iddiaları bir televizyon kanalında iddia olarak ortaya atılmıştı.

İddialar doğrulandı! Özcan Deniz ve Feyza Atkan arasında gerilimler yeniden alevlendi

Özcan Deniz’in Feyza ATkan ile sürdürdükleri evliliklerinin ünlü oyuncu Deniz’in sevgilisi İranlı Samar Dagar yüzünden bozulduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Sosyal medya hesabından çıkan haberleri yalanlayan Özcan Deniz, sonrasında da suç duyurusunda bulunacağını dile getirmişti.

Özcan Deniz’in yaptıklarının aksine Feyza Atan tüm bu çıkan haberleri doğrulayarak herkesi şok etmişti. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Feyza Atkan; çıkan haberlerin doğru olduğunu, uzun zamandır konuya hakim olduğunu ancak dike getirmek istemediğini ve onun tercihi olsaydı bu şekilde devam edeceğini dile getirdi.

İranli sevgili Samar Dagar aile içine bomba attı

Ünlü oyuncu Özcan Deniz ile Samar Dagar evlilik hazırlıklarına adım atmışken İranlı sevgilinin düğün hazırlıkları için yaptığı harcamaların ipini kaçırması aile içine bir bombanın düşmesine sebep oldu.

Özcan Deniz’in sevgilisinin limitsiz kredi kartını patlattığını fark eden abisi Ercan Deniz kardeşini bu konu hakkında uyardı. Ünlü oyuncunun daha önceki evliliğinde de yaşadığı sorunlar yüzünden etkilenen ailesi Deniz’in hayatına giren kadınlardan oldukça şikayetçi olduklarını ve artık bu durumdn bıktıklarını aktardılar.

Başa dön tuşu