Güncel

Oğuzhan Koç’un Eser Yenenler Cevabı: 30 Senedir Ülkeyi Kandırıyor

Oğuzhan Koç’tan Eser Yenenler açıklaması Yemek sipariş firmanın lansmanında Eser Yenenler hakkında ne dedi?

Oğuzhan Koç’un Eser Yenenler Cevabı: 30 Senedir Ülkeyi Kandırıyor. Şarkıcı Oğuzhan Koç son zamanlarda oyuncu Demet Özdemir ile evlilik haberleri ile gündemden düşmüyor. Önceki akşam reklam yüzü olduğu firmanın lansmanına katılan ünlü şarkıcı yine sevgilisine aşkını anlattı. Aynı zamanda yakın arkadaşı Eser Yenenler’in fazla kilolarını vermek için denediği farklı yöntemler hakkında da yorum yaptı.

Aşkın Mevsimi isimli şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koçbir online yemek siparişi firmasının lansmanına katıldı. Firmanın reklamında şarkı söyleyen ünlü şarkıcı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Anneler Günün’de Demet Özdemir’e kedileri Civan’ın çiçek almasıyla ilgili yorum yapan Oğuzhan Koç “Biz küçük bir espri yaptık. Civan’ın adına Demet’e bir çiçek hediye ettik, o da onun annesi sayılır sonuçta” şeklinde konuştu. Oğuzhan Koç son olarak İbrahim Selim’in programına katılmıştı. Demet Özdemir hakkında “Bana buradan bir daha mı ilan-ı aşk mı yaptıracaksınız? Her şey çok güzel ilerliyor, nazara da gelmek istemiyoruz. İnşallah tamamına erdireceğiz.” ifadelerine yer vermişti. Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç her fırsatta sevgilisi Demet Özdemir’e aşkını ilan etmekten çekinmiyor.

36 yaşındaki şarkıcı bu yaz evlilik planları yaptığını da söylemişti. Aynı zamanda yakın arkadaşı olan Eser Yenenler bir röportajında “27 yıldır diyetteyim.” şeklinde konuşmuştu. Yenenler “Evlenip çocuğum olduktan sonra aldığım 15 kilo var, onu kesin vereceğim. Doktor kontrolünde tok tutma hissi veren bir iğne yapılmıştı bana vücudum alerji yaptı. Meğerse tokluk hormonuna karşı alerjim varmış. Şimdi ben o açlığı yönetmeye çalışmak istiyorum Çok iştahlı biri değilim. Sistemi ortaokul yıllarında bozmuştum. 95 kilodan 75 kiloya düştüm. Bu yıl 27’nci yılım diyet yapmakta. Bana ‘Şu kadar yiyeceksin’ dendiğinde kısıtlandığımı hissediyorum. Şimdi yeni bir şey deneyeceğim, iyi gidiyor.” ifadelerine yer vermişti.

Oğuzhan Koç, 3 Adam projesi ile ekrana çıktığı yakın arkadaşı Eser Yenenler hakkında konuştu.” Eser Yenenler’e de yemek yolluyor musunuz? O diyetteydi en son” sorusuna gülen Oğuzhan Koç “Eser ‘Diyet yapıyorum’ diyerek, 30 senedir ülkeyi kandırıyor zaten” şeklinde esprili bir cevap verdi.

Başa dön tuşu