Güncel

Oğuzhan Koç’dan Şaşırtan Düğün Açıklaması

Oğuzhan Koç’dan samimi evlilik açıklaması. Oğuzhan Koç’tan Eurovision açıklaması

Oğuzhan Koç’dan Şaşırtan Düğün Açıklaması. Yaz aylarında evlenmesi beklenen ünlü oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğününe ait detaylar belli oluyor. İbrahim Selim’in Youtube’da yayınlanan programına konuk olan Oğuzhan Koç yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Evlilik haberleri ile gündemden düşmeyen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğünü nasıl olacak?

Ünlü oyuncu Demet Özdemir “Dört gün değil ama iki gün olabilir. Bir günü de arkadaşlarımızla eğlenerek geçirmek istiyoruz, herkese zaman ayırmak istiyoruz. O yüzden şimdiden bir şey söyleyip, daha sonra onu yapamamak kötü olur” ifadelerine yer verdi.

Geçmişte çıkarmış olduğu Domuz Gribi şarkısının eğlence için yapılmış olduğunu belirtti. Domuz Gribi şarkısı tutunca üzüldüğünü söyledi. Koç, elinde pek çok şarkı olduğunu ve bu şekilde şakalı bir şarkısının tuttuğunu diğerinin ise tutmayacağından dolayı yaşadığı üzüntüyü dile getirdi.

Oğuzhan Koç gençliğinde İstiklal Caddesindeki bütün barlarda şarkı söylemiş olduğunu belirtti. O günlerin keyifli olduğunu söyledi. Oyunculuk yaparken müzisyen kimliğinin de ortaya çıktığı ilk anın skecin içinde Aduket diye bir şarkı ile olduğunu söyledi.

Oğuzhan Koç rap müziğinin yükselişini doğru bulduğunu söyledi. “İyiler var kötüler de var. Ama iyileri gerçekten çok iyi. Türkiye’de Rap, pop-rap gibi oldu. Kendi tarzımızda bir tür yarattık. Bence müzik sektörünü geliştiriyorlar.” ifadelerine yer verdi.

Büyük şirketlerle çalışmayı bırakan Oğuzhan Koç “Bence işin sanat kısmı bireyselleşti. Bir yere ait olmak zorunda değilsin. Van’da şarkı yapıp tüm ülke tarafından tanınabilir. Herkes kendisinin yönetmeni, prodüktörü.” ifadelerine yer verdi.

“Kendi youtube kanalımı yaptım. Şarkılarımı oraya koyuyorum. Orası tamamen benim. İş dünya standartlarına yaklaştı.” ifadelerine yer verdi.

Oğuzhan Koç “Eurovision benim içi kıymetli bir yerde. Keşke Eurovision olsa ve tekrar katılsak hatta yarışanlardan biri olsam. Orada 50 tane millet var. Dünyanın en güzel alışverişi. Orayı deneyimlemek isterim. Gerçekleşmesi muhtemelen ve makul bir hayal. Müzik eğlencesi olduğunu düşünülse de katılsak. Sabah uyansak ve katılmış olsak ok sevinirim.” ifadelerine yer verdi. Oğuzhan Koç samimi açıklamaları ile İbrahim Selim ile Bu Gece programına damga vurdu.

Başa dön tuşu