Güncel

Oğlum Efe Öldü mü?

Show TV’nin yürek dağlayan dizisi Oğlum heyecan dolu bir bölümle ekranlara veda etti. Bir çocuğun sır dolu ölümüyle başlayan dizinin hikayesi, bir başka çocuğun başına gelenlerle son buldu. Peki Oğlum dizisi Efe Öldü mü?

Show TV ekranlarında yayınlanan ve 15. bölümüyle ekranlara veda eden Oğlum dizisinde heyecan final bölümünde de devam etti. Dizinin son bölümünde kendisini kaçırmak isteyen babasından kaçan Efe, ormanda Meliha ile karşılaştı. Peki Efe Öldü mü?

Show TV’de bu sezon izleyiciyle buluşan Oğlum dizisi, 15. bölümüyle ekranlara veda ediyor. Dizinin final bölümü de her bölümünde olduğu gibi heyecan dolu anlar yaşatıyor. Kaan’ın katili olmakla suçlana Efe final bölümünde ormanda Meliha ile karşılaşıyor. Peki Oğlum Efe öldü mü?

Oğlum Efe Öldü mü?

Oğlum dizisi, izleyicilerin yüreklerini burkan bir hikayeye sahip. Oğlunu kaybeden bir anne ve küçük çocuğun katili olmakla suçlanan ve oğlunun masum olduğunu ispatlamaya çalışan bir annenin hikayesini konu alan dizi, izleyicilerini ekranları başına bağlıyor.

Dizinin son bölümlerinde Efe’nin annesi ile babası arasında yaşananlar, Efe’yi olumsuz etkiliyor. Hem annesi hem de babası Efe’yi kaçırmak için planlar yapıyor. Kendini kaçırmak isteyen babasının elinden kurtulmak isteyen Efe, ormana kaçıyor.

Efe babasının elinden kurtulmaya çalışırken kaçtığı ormanda Meliha ile karşılaşıyor. Meliha, geçmişte oğlunu kaybeden, bu sebeple de psikolojik sorunlar yaşayan bir kadın. Daha da kötüsü, Meliha ilk bölümde ölen Kaan’ın katili olmakla suçlanıyor.

Efe, babasından kaçarken karşılaştığı Meliha’nın saklanma teklifini ilk başta reddediyor. Ancak babasının her saniye yaklaşıyor olması ve Efe’nin de babasından kaçarak saklanma isteği Meliha ile birlikte giderek saklanmasına neden oluyor. Meliha’nın daha önce de Kaan’ı korumak isterken öldürdüğü düşünülüyor. Bu sebeple Efe’nin de hayatı tehlikede.

Meliha’nın Efe’yi öldürüp öldürmediği henüz belli değil. Ancak şu bir gerçek ki Efe’nin hayatı tehlikede. Meliha istemeden de olsa Kaan’a yaptığı gibi Efe’ye de yardım etmek isterken zarar verebilir.

Başa dön tuşu