Güncel

Nilay Dorsa performansıyla hayran bıraktı

Nilay Dorsa, “Aynen” adlı son şarkısının tanıtımını Asmalımescit Süreyya terasta gerçekleştirdi ve bu şarkısına olan güvenini dile getirdi, kısa bir süre içerisinde bu güvenin karşılığını aldığını belirtti.

İSTANBUL (İGFA) – Söz konusu şarkı tanıtımında, güzelliği ve sahne performansıyla geceye katılan herkesi etkisi altına alan Nilay Dorsa, kendine hayranlık uyandırdı.

Ünlü şarkıcı, bir süre boyunca yalnızca single çıkarmadığını, sahne çalışmaları ve model olarak yer aldığı tanıtımlar nedeniyle fırsat bulamadığını, ancak bu durumun doğru şarkıyı bulmak için ona zaman kazandırdığını ifade etti.

Sanatçı, “Aynen” adlı şarkısını toksik ilişkilere bir gönderme olarak yaptığını söyledi ve aşk hayatı hakkında sorular sorduğunda, “İlişkiler artık paspas olmuş, çevremde başları güzel başlayıp, saygısızca bitenleri görüyorum. Bu şarkı, bu tür ilişkilere bir tepki niteliğinde. Açıkçası, ilişki kurmaktan ve deneyimler yaşamaktan korkuyorum, bu yüzden yalnızım” şeklinde yorum yaptı.

Nilay Dorsa, özel hayatında ve kameralar önünde her zaman dürüst olduğunu vurguladı ve şunları ekledi: “Bana ‘magazin dünyasının saatli bombası’ diyorlar. Hayır, ben sadece dürüst biriyim ve doğru bildiklerimi yapar ve söylerim”.

Başa dön tuşu