Magazin

Nihat Doğan 3 aylık hamile hayranı ile evlendi! Düğün görüntüleri olay oldu

Geçtiğimiz günlerde evlilikle gündeme gelen şarkıcı Nihat Doğan'ın 3 aylık hamile hayranı ile evlendiği ortaya çıktı.

Gizlice evlendiği söylemleri varken şarkıcı Nihat Doğan ve hamile hayranının düğün fotoğrafları da ortaya çıktı. Düğünde yaşanan skandal olay kameralara yansıdı ve çekilen görüntüler sosyal medyaya damga vurdu. Düğünde halay çekerken konuklardan biri kalabalığa aldırış etmeden silah çekerek havaya ateş açtı.

Geçtiğimiz günlerde Nihat Doğan sessiz sedasız evlilik hayatına adım atmıştı. Sessiz sedasız gerçekleştiği zannedilen by adımda düğünden fotoğraflar basına sızdı. Düğünde konuklardan biri kalabalığa aldırış etmeden silahını çekerek havaya ateş açtı ve bu skandal görüntüler kameralara yansıyarak basına sızdı.

Yaptığı açıklamaların yanında sık sık özel hayatıyla magazinlerin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu ile geçtiğimiz günlerde sürpriz bir kararla nikah masasına oturdu. İranlı eşi Arzu’nun hamile olduğu iddia edilen şarkıcı Nihat Doğan’ın düğününden görüntüler ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülerde Nihat Doğan’ın düğün töreninde sevdikleri ile birlikte halay çektiği görülüyor. O esnada halay başında bulunan bir kişi şarkıcı Nihat Doğan’ın kulağına eğilerek bir şeyler fısıldayıp halayı terk ederek kalabalığın arasına karışıp bir çocuğun gözleri önünde silahını çıkararak ard arda havaya ateş açtı. Basına sızan düğün görüntülerinde havaya ateş aştığı esnada bir kadın halayı terk ederek telaşla apar topar çocuğunu uzaklaştırdı. Bu görüntüler sosyal medyada çok tepki gördü.

Gizli kıyılan nikaha şahit olduğunu belirten Erol Köse, gelinin 3 aylık hamile olması düğüne ayrı bir mutluluk havası kattığını dile getirdi. Beraberinde Siyasete soyunan yıllarca albümünü yaptığını ve Nihat’ı kendisinin meşhur ettiğini söyleyen Erol Köse, Nihat Doğan’ın çoğu okumuş insandan daha kültürlü olduğunu belirten Köse sözlerini umarım hızlıca baba olur ifadeleriyle tamamladı.

Başa dön tuşu