Güncel

Nevşehir Belediyesi’nden ihtiyaç sahibine destek

Nevşehir Belediyesi tarafından dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelerin 5-13 yaş arası çocukları için kışlık mont ve bot kampanyası başlatıldı. Yüzlerce çocuğun faydalanacağı kampanyaya aileler 14 Kasım 2023 Salı gününe kadar www.nevsehir.bel.tr adresinden başvuru yapabilecek.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
İhtiyaç sahibi ailelere yönelik kampanyalarının yanı sıra eğitime destek projeleriyle sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Nevşehir Belediyesi, ‘Sıcak Bir İyilik’ sloganıyla ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya çerçevesinde; Dar gelirli ailelerden gelen 5-13 yaş arası ihtiyaç sahibi çocukların kışlık mont ve bot ihtiyaçları hayırseverlerin desteğiyle Nevşehir Belediyesi tarafından karşılanacak. Kampanyaya başvurular 14 Kasım 2023 Salı günü saat 17.00’ye kadar Nevşehir Belediyesi’nin kurumsal internet sitesi www.nevsehir.bel.tr üzerinden alınacak.

Kampanyadan yararlanacakların listesi, başvurular tamamlandıktan sonra ailelerin gelir durumu incelenerek belirlenecek. Gelir tespiti tamamlandıktan ve kampanyadan yararlanmaya hak kazanan ailelere SMS ile bilgi verildikten sonra bot ve mont dağıtımına başlanacak.

Başa dön tuşu