Güncel

Nevşehir Belediyesi bir saniyeyi bile boşa harcamıyor

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir’in sorunlarını çözerek daha yaşanabilir ve güzel bir şehir için bir saniye bile kaybetmek istemediklerini belirterek, “Nevşehir için var gücümüzle çalışıyoruz.” söz konusu.

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran düzenlediği basın toplantısında çevre yolu, katlı otopark, güneş enerjisi santrali, kentsel dönüşüm ve yeni sanayi sitesi projelerine ilişkin gelişmeleri gazetecilerle paylaştı.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda gazetecilerin sorunlarını yanıtlayan Başkan Savran, “Şehrimizin çözülemeyen sorunlarını çözmek, şehrimizi daha yaşanabilir ve güzel bir şehir haline getirmek için çalışıyoruz. Zamanımızın bir dakikasını bile bu amaçla harcamak istemiyoruz. Hiçbir çalışmamızı siyasi çıkarlara endekslemiyoruz. Seçimlerle ilgili asla boş vaatlerde bulunmuyoruz. Boş bir söz verip onu yerine getiremediğimizde utancın en büyüğünü yaşayacağımızın bilincindeyiz. “Her şey Nevşehir için, Nevşehir için çok çalışıyoruz.” söz konusu.

Başa dön tuşu