Magazin

Murat Dalkılıç Sevgilisi Hakkında Konuştu

Murat Dalkılıç Sevgilisi Sitare Akbaş hakkında ne dedi?

33 yaşındaki sevgilisi Sitare Akbaş ile aşk yaşayan şarkıcı Murat Dalkılıç’ın sevgilisi hakkındaki sözleri çok konuşuldu. Magazin muhabirlerinin sorduğu sorulara cevap veren şarkıcı açıklamaları ile herkesi şaşırttı. Beşiktaş’ta olan bir davete katılan ünlü şarkıcı Dalkılıç Hande Erçel ile ayrıldıktan sonra Sitare Akbaş ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çift ilk başta birlikteliklerini ilan etmemişlerdi. Birkaç kez beraber görüntülendikten sonra aşk yaşadıkları doğrulanmıştı. Başarılı şarkıcı Murat Dalkılıç katıldığı davette sevgilisi Sitare Akbaş hakkında açıklamalarda bulundu. Murat Dalkılıç ve Sitare Akbaş geceye neden birlikte katılmadı, işte Murat Dalkılıç’ın açıklaması…

Dalkılıç yeni bir albüm çıkaracağını söyledi. İki ayda bir single ile uğraşmak istemediğini söyleyen Dalkılıç albüm heyecanının daha iyi olduğunu dile getirdi. Kariyer hayatı sorunsuz devam eden şarkıcının aşk hayatı da soruldu. Oyuncu sevgilisi Sitare Akbaş’ın neden yanında olmadığı sorulunca da sevgilisinin ayrı işleri olduğunu bu yüzden çoğu davete tek tek gittiklerini ifade etti. “Sıkıntı yok, biz gayet iyiyiz.” ifadelerine yer veren ünlü şarkıcı sevgilisi ile arasının iyi olduğunu da belirtti.

Dizi ve film çalışmaları hakkında konuşan Dalkılıç yeni bir projenin olduğunu dile getirdi. Hem sinema hem de animasyon türünde bir proje hazırlığında olduklarını dile getirdi. Animasyonun uzun zaman aldığını bu yüzden film ağırlıklı gideceğini ifade etti.

38 yaşındaki ünlü oyuncu 2015 yılında Merve Boluğur ile evlenmişti. Çift 2017 yılında ayrılık kararı almışlardı. Kasaba, Merhaba, Bir Güzellik Yap, Daha Derine, Epik ve Afeta gibi albümleri ile dikkatleri üzerine çeken Murat Dalkılıç Bizans Oyunları, Dünya Hali, Mazlum Kuzey gibi filmlerde yer almıştır.

Uzun yıllar Hande Erçel ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç evlilik haberi beklenirken ayrılık kararı alarak şaşırtmıştı. Ardından ünlü şarkıcı, oyuncu Sitare Akbaş ile aşk yaşamaya başlamıştı. 38 yaşındaki ünlü şarkıcı özel hayatı ile gündemden düşmüyor.

Başa dön tuşu