Güncel

Murat Boz’a Çocuk Yapalım Teklifi

Murat Boz’a Esma Er’den ilginç teklif. Esma Er kimdir?

Murat Boz’a Çocuk Yapalım Teklifi. Ünlü şarkıcı Murat Boz geçen günlerde yeğeni Pelin ile çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Murat Boz’un bu paylaşımına çok sayıda beğeni ve yorum gelmişti. Murat Boz ile arkadaş olan Esma Er, ‘çocuk yapalım’ teklifi görenleri şok etti. İşte konu hakkında merak edilen detaylar…

Sosyal medyada yaptığı paylaşımları olay olan şarkıcı Murat Boz, geçtiğimiz günlerde yeğeni Pelin ile çekildiği bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Ünlü şarkıcının takipçileri Murat Boz’un baba izlenimi yarattığını söyleyince şarkıcı şarkıcı Esma Er’den dikkat çekici bir yorum geldi.

Ünlü şarkıcı Murat Boz ile arkadaş olduğu bilinen Esma Er fotoğrafın altına “Biz de yapalım.” şeklinde bir yorum attı. Bu yorum sosyal medyada gündem oldu. Peki Murat Boz’un fotğrafının altına yorum yapan şarkıcı Esma Er kimdir, kaç yaşında? Murat Boz ile nereden arkadaş?

ESMA ER KİMDİR?

25 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk şarkıcı olan Er, TRT İstanbul Radyosu Batı Müzik Kadrosu’nda solist olarak çalışmıştır. Ardından albümünü piyasaya süren ünlü şarkıcı 2008 yılında Kimi Kimi albümü ile dikkat çeken isimlerden oldu.

Ünlü şarkıcı NO 2 isimli single çalışmasını ise 2012’de dinleyenlerinin beğenisine sundu.

Şarkıcı daha önce bir röportajında ” ‘Kimi Kimi’ şarkım ile çok iyi bir çıkış yakaladım. Şanslıydım, Ozan Çolakoğlu’nun stüdyosunda Yıldız Tilbe, Burcu Tatlıses gibi isimlerle çalışma imkanı elde ettim. İşlerim MTV Türkiye ve Avrupa’daki çeşitli sanatçıların yer aldığı albümlerde yayınlandıktan sonra başarılı bir kariyer hayatım oldu. MTV Almanya’da klibim yer aldı. Başarılı, müzikalitesine önem verdiğim işlerin içinde yer aldım. Kendimle gurur duyuyorum. Hayallerimin peşinden giderek bu noktaya kadar geldim.” ifadelerine yer vermişti.

ESMA ER ŞARKILARI

Kimi Kimi

B Tek Aşk

Say Maşallah

Bilmiyorsun

Durdevan Durdevan

Soru İşaretleri

Sen Gidersen Dönme

No 2

Başa dön tuşu