Güncel

Müge Anlı’da aranan Kuaför cinayete kurban gitti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan kuaför Savaş Aydoğan iş ortağı ve yakın arkadaşı olan Cem Tuna tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. ATV ekranlarında Müge Anlı, Savaş Aydoğan cinayetini böyle açıkladı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına geçtiğimiz Nisan ayında şüpheli bir şekilde kaybolan 2 çocuk babası kuaför Savaş Aydoğan’ın bulunması için annesi Müge Anlı’ya çıkmıştı. 6 Nisan bugün tarihli Müge Anlı son bölümünde 42 gündür kayıp olarak aranan kuaför Savaş Aydoğan’ın yakın arkadaşı Cem Tuna tarafından öldürülerek cinayete kurban gittiğini öğrenildi.

Yakın arkadaşı cinayeti tüm soğukkanlılığıyla anlattı

Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınından sonra polis ekipleri soruşturmayı daha da derinleştirdi. Kuaför Aydoğan’ın önce kız arkadaşı polis ekiplerince yeniden gözaltına alındı. Kocaali Adliyesi’nde hakim karşısına çıkartılan Merve E. adli kontrol şartı ile serbest kaldı. Kız arkadaşın serbest kalmasından 16 gün sonra ise, kayıp arkadaş Cem Tuna Zonguldak’ta polis ekiplerine teslim oldu. Cem Tuna arkadaşını silah ile öldürdüğünü itiraf etmesi üzerine Kocaali ilçesi Görele Mahallesi’nde jandarma, polis, sağlık, olay yeri inceleme ekipleri Aydoğan’ın cansız bedenini bulabilmek için hummalı bir çalıştırma başlattı. Şahsın itirafı üzerine bölgede başlatılan kazı çalışmaları, Cem Tuna’nın polis ekipleri eşliğinde olay yerine gelmesi ile son buldu. Cem Tuna ilk ifadesinde, Aydoğan’ı öldürüp, babası tarafından kendisine verilen fındık bahçesine gömdüğünü söyledi.

muge-anli1.jpg

Müge Anlı Kuaför Serdar Aydoğan Cinayeti

Müge Anlı’da Savaş Aydoğan dosyası ev sahibinin kendisine ulaşamamasıyla başlamıştı. Ev sahibi kiracısı Savaş’a ulaşamayınca sevgilisi Merve ve yakın arkadaşı Cem Tuna’ya nerde olduğu hakkında sorduğu soruya karşılık olarak “artık Savaş aramızda olmayacak, yaşamaya başka bir şehire gitti” cevabı üzerine çevresi şüphelenmeye başlamıştı.

Yakın zamanda yakın arkadaşı ve iş ortaklığı kurduğu Cem Tuna yakında açılışı yapılacak olan kafenin yaklaşmasına rağmen ortalıktan Savaş Aydoğan’ın kaybolması dikkat çekmişti. Merve’nin başka şehire gitti açıklaması oldukça şüphe uyandırırken ortalıktan kaybolan Savaş Aydoğan’ın ailesine haber verilmesi sonrası cinayetin detayları ortaya çıktı.

Sakarya’ya gelen Savaş’ın ailesi şikayetiyle kız arkadaşı Merve ve arkadaşı Cem Tuna ifadeleri alınmış, ifadeleri sonucunda şartlı tahliyeyle serbest bırakılmışlardı.

Ama Cem ifadesinden sonra sırra kadem basarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti bu durum üzerine de Cem’in öz babası hem canlı yayına katılarak hem de emniyete şikayette bulunarak oğlunun cinayetin baş şüphelisi olabileceğini söylemişti.

Başa dön tuşu