Spor

Milli takım ile ilgili yapılan açıklamalar gündem oldu: Emre Belözoğlu ve Arda Turan hakkında flaş iddialar!

Futbolu bırakmasının ardından teknik direktörlüğe soyunan eski futbolcu Emre Belözoğlu, Başakşehir’de gösterdiği başarılı performansıyla tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Kısa bir süre önce futbolculuk kariyerine son veren Arda Turan ve Belözoğlu ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. VOLE programında spor yorumculuğu yapan Serdar Ali Çelikler’in Milli takım açıklamarı gündeme bomba gibi düştü.

Başakşehir’de göreve geldiği günden bu yana başarılı performansı sayesinde tüm dikkatleri üzerine toplayan teknik direktör Emre Belözoğlu, Spor Toto Süper Lig’e ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde adını duyurmaya devam ediyor. Son olarak Avrupa’da İtalyan takımlarından; Fiorentina engelini 3-0 geçen Belözoğlu ve futbolu kısa süre önce bıraktığını açıklayan Arda Turan ile ilgili çarpıcı bir iddia gündeme geldi.

Emre Belözoğlu ve Arda Turan için flaş iddia!

VOLE programında spor yorumculuğu yapmakta olan Serdar Ali Çelikler, A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Stefan Kuntz’un ayrılacağı iddialarının ardından çarpıcı açıklamalar geldi. Çeliker yaptığı açıklamada, A Milli Takım’ın yeni teknik direktörünün Emre Belözoğlu olacağı ve genç hocanın yardımcılığını futbolu yeni bırakan Arda Turan’ın yapacağı iddialarını ortaya attı.

Emre ve Arda Milli Takım’ı yönetecek!

Futbolu kısa bir süre önce bıraktığını; futbolun içinde, saha kenarında yeniden görüşüne kadar, şeklinde söylemlerde bulunan Arda Turan ile futbolu bıraktıktan sonra Başakşehir’de başarılı işler başaran Fenerbahçe’nin eski yıldızı Emre Belözoğlu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Vole programında konuşan Serdar Ali Çelikler, Emre Belözoğlu’nun; A Milli Takım’a gider, yardımcısı da Arda Turan olur, yorumlarında bulundu.

Başa dön tuşu