Spor

Messi Futbolculuktan Oyunculuğa Geçerek Bir İlk Gerçekleştirdi

Başarılı performansı ile hafızalara kazınan Lionel Messi şimdide oyunculuğa el attı. Arjantinli ünlü futbolcu Messi bir dizide rol aldı. Lionel Messi Arjantinde bir televizyon dizisinde oyuncu olarak yer alarak tarihe geçti. Sahalarda fırtınalar estiren Lionel Messi dizideki performansı ile de seyircilerden tam not aldı. Oyunculuk deneyiminde bir ilki gerçekleştiren Arjantinli golcü futbolcu hoş hareketleri ile de seyircilerin gönüllerinde taht kurmayı da başarmış oldu. Ünlü futbolcu tarihe bir kez daha adını yazdırmış oldu. Lionel Messi gelen dizi teklifini kabul ederek televizyonlarda yer alacak. Lionel Messinin dizide rol alacağı haberleri ise bir anda gündemde yer aldı.

Lionel Messi Bir İlke İmza Atıyor Dizide Rol Alacak

Messi Messi bu adam neyin nesi sloganı ile gündemde yer alan Lionel Messi bir ilke imza atacak. Arjantin’de çekilen bir dizide rol alan başarılı futbolcu Messi tüm dikkatleri üzerine çekmeyi de başarıyor. Lionel Messi ise dizide ki performansı ile değme oyunculara taş çıkartacak. Gerek futbolcu kimliğiyle gerekse de üstün futbolu ile taraftarları mest eden Lionel Messi oyunculuğunu da konuşturacak. Arjantin’de bir televizyon dizisinde rol alan Lionel Messi bu atağı ile de dikkat çekecek. Lionel Messi ilk defa bu dizi ile farklı açılardan kameraların karşısına geçecek.

Lionel Messi’ den Alkışlanacak Dizi Oyunculuğu Performansı

Flaş bir gelişme ile birlikte Lionel Messinin Arjantin’de bir televizyon dizisinde rol alacağı öğrenildi. Lionel Messinin oyunculuk performansı ise tam anlamıyla ayakta alkışlanacak. Messinin oynayacağı sahnelerin uzun bir süre önce çekildiği ve çekimlerin tamamlandığı belirtildi. Çok sayıda futbolcu farklı yapım ve dizi projelerinde oyunculuk deneyimleri yapıyor. Bu deneyimlere katılan isimler arasında ise dünya yıldızı olan Lionel Messi de yer alıyor. Oyunculuk performansı ile dikkat çeken Messi’ nin ise bir hayli başarılı olduğu ortaya çıktı. Lionel Messi daha önceki dönemlerde reklamlarda da yer almıştı. Ancak ilk defa bir televizyon dizisinde rol alacak. Pepsi ve Lays reklamlarında yer alan yıldız golcü yeni dizisi ile ekranlarda boy gösterecek.

Leo Messi Hayranları Bu Habere Dikkat Messi Dizi İle Geliyor

Lionel Messi hayranları bu dizi haberine çok sevinecekler. Daha önceleri reklamlarda çıkan ve bir hayli dikkat çeken Lionel Messi yeni dizisi ile gündemde bomba etkisi yaratacak. Leo Messi alışık olmayan bir projede yer alacak. Dizinin Messi’nin olacağı sahneleri ise yaklaşık olarak bir kaç gün önce çekildiği ve tamamlandığı belirtildi. Televizyon dizisinde rol alan futbolcunun hayranları bu habere çok sevinecek. Lionel Messi kendi anavatanında çekilen bir dizide ufak bir rol alacak. Dizi ile ilgili ise şimdiden araştırmalar yapılmaya devam ediyor. Söz konusu dizinin ikinci sezonunda Messi yer alacak.
Lionel Messi Drama da Küçük Bir Rol Alacak

Arjantin’in en ünlü futbolcularından olan Lionel Messi drama tarzı bir televizyon dizisinde küçük bir rol de ekranlara gelecek. İsmi Los Protectores olan dizinin ikinci sezonunda rol alacak olan Messi ilk defa bir televizyon dizisinde oynamanın da heyecanını yaşıyor.

Ancak çekimleri tamamlanan dizinin 2023 yılında yayınlanacağı ifade ediliyor. Yapımcı isim ise dizide Lionel Messinin sahnelerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Yapılan bu paylaşımlar ise saniyeler içerisinde milyonlarca sayıda beğeni ve yorum aldı. Lionel Messi ilk defa bir televizyon dizisinde rol alacak. Başarılı ismin yer alacağı dizinin ise 2023 yılında yayınlanacağı belirtiliyor.

Başa dön tuşu