Güncel

Masumlar Apartmanı Final Fragmanı Yayınlandı Mı? Final Tarihi Ne Zaman?

Masumlar Apartmanı Final Fragmanı Yayınlandı Mı? Final Tarihi Ne Zaman? Sevilen dizi Masumlar Apartmanı ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Masumlar Apartmanı Final Fragmanı Yayınlandı Mı? Final Tarihi Ne Zaman? Sevilen dizi Masumlar Apartmanı ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

2020 yılından itibaren TRT 1 ekranlarında yerini almaya devam eden sevilen dizi Masumlar Apartmanı, yeni sezonda ekranlarda yerini alacak mı final mi yapacak derken kesinlik kazandı. Başarılı dizi Masumlar Apartmanı’ nın baş rollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Dizi 2020 senesinden beri ekranlarda yerini almaya devam ediyordu. Şimdilerde ise dizi final kararı aldı ve yeni sezonda ekranlarda yer almayacağını açıkladı. Yani sevilen dizi Masumlar Apartmanı, yeni sezonda ekranlarda artık yayınlanmayacak.

Sevilen dizi Masumlar Apartmanı’ nın yapımcılığını OGM Pictures yaparken, senaryosunu Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu yapıyor.

Masumlar Apartmanı Final Mi Yapıyor?

Sevilen dizi Masumlar Apartman, 24 Mayıs Salı günü 71. bölümü ile ekranlara veda etme kararı aldığını açıkladı. Masumlar Apartmanı dizisinin yayınlanan final bölümü ile Han, Safiye ve Gülben artık takıntılarından kurtulmuş bir şekilde diziye veda ederler.

Sevilen dizi Masumlar Apartmanı, 2. sezon istedikleri reytinge ulaşamadıkları için dizi final kararı aldı. İlk sezonu ile reyting rekortmeni olan dizi Masumlar Apartmanı, bu sezon ekranlara final yaparak veda edecek. Masumlar Apartmanı, 24 Mayıs Salı akşamı 71. bölümü ile veda edecek.

Sevilen dizi Masumlar Apartmanı’ nın final bölümünde Han, Safiye ve Gülben’ i artık mutlu bir son bekliyor. Üç kardeş artık takıntılarından kurtulacak ve önlerine çıkan engelleri hep birlikte yenerek kendilerine yeni bir hayat kuracaklar.

Hikmet’ in ölümü sonrası kardeşleri derin bir hüzün kaplarken, ölmeden önce babaları ile bağ kurmuş olmanın verdiği mutluluk ile biraz olsun yapılanları hafifletmeye çalışırlar. Gülben ve Safiye bu arada babalarını yeniden tanımaya başlarlar. Bir yandan ise Safiye ve Gülben doktor hanımın yardımı ile düzelmeye başlayacaktır.

Masumlar Apartmanı dizisinde babalarının ölümü sonrasında, olanları atlatmanın sonrasında ise yavaş yavaş olanları unutmaya başlarlar. Bu sırada ise Ceylan ile Han arasındaki tüm dengeler alt üst olur. Han ile Ceylan arasında da neler olacak hep birlikte göreceğiz..

Başa dön tuşu