Magazin

MasterChef Türkiye’de büyük kavga! Şefler müdahale etmek zorunda kaldı, ortalık karıştı!

MasterCher Türkiye’de yarışmacılar birbirine girdi! beddualar havada uçuştu. Duruma şefler müdahale etmek zorunda kaldı, olanlar oldu…

Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği MasterChef Türkiye 2022’ye veda eden son isim Tayfun Genç oldu. Elemenin ardından mavi takımın kaptanlığını kazanan Görkem Ünal, Fatma Nur Uçar’ı kendisine rakip olarak kırmızı takıma seçti. Görkem ve Fatma Nur ikilisi, sırayla takım arkadaşlarını seçtiler. Ekranların en çok sevilen yarışmasında yeni haftanın heyecanı hız kesmeden başlarken tartışmaların arasına bir yenisi daha eklendi.

Fatma Nur’dan Burak’a cevap!

Şeflerden söz hakkı alan Burak Kaya, “Bana laf söylendiği zaman öncelikle ailemi ve beni izleyen büyüklerimi düşünüyorum. Bu durum karşılık vermem konusunda beni biraz zorluyor” sözleini kullanmıştı. Bu sırada Fatma Nur, sıkılmış ve umursama biz yüz ifadesi ile”Başladı yine aileye” sözleriyle tepki göstermişti. İkili arasında yaşanan gerginlik son bölüme de taşındı. İşte Somer Şef ve Mehmet Şef’in de dahil olduğu o diyalog işte şu şekilde gerçekleşti:

Burak Kaya: Ben burada ailem, sevdiklerim hakkında konuşurken arkada gülüyor, dalga geçiyor. Burası bir yarışma programı, babasının evi değil. Çok saygısızca bir tavır.

Fatma Nur Uçar: Bir tek sen saygılısın çünkü.

Burak Kaya: benimle muhatap olma lütfen.

Fatma Nur Uçar: Her konuşmasında aileyi de işin içine katıyor. Benim de anam babam var. Neymiş annesine söz vermiş, burada hiç potada olmayacakmış.

Somer Şef: Fatma Nur sana ne. Adam kendisi hakkında bir şeyler söylüyor. Burada seni ilgilendiren, sana sataşan, sana zarar veren bir şey yok. Bence çok da duyarlı bir davranış gerçekleştiriyor. ‘Annemin, ailemin üzülmesini istemiyorum’ diyor. Sana bir şey diyen yok. Bu konuda ne için sinirlendin anlam veremiyorum.

Yapacağını yapıp kenara sıyrılıyor

Fatma Nur Uçar: Sürekli biriyle tartıştığı zaman ‘Benim ailem izliyor’ diyor. ‘Sen saygısızsın’ diye sürekli bel altı vurmaya çalışıyor. Söyleyeceğini söyleyip ailem izliyor diyerek kenara çekiliyor. Ben de ona gülümsedim, aynı zamanda bir şey de demedim. Başka bir şey yok yani, kendisi benim muhatabım bile olamaz zaten.

Somer Şef: Hepimizin arkadaşlıkları, dostlukları oluyor. Arkadaşlarınızın limitini birbirinizin sınırlarını göz önüne alarak belirleyin. Birbirinizin sınırlarını aşmayın. Herkes için söylüyorum bunları.

Beddualar havada uçuştu

Burak Kaya: Ben kendisine hakkımı helal etmiyorum. Ne hakkım varsa hepsi haram zıkkım olsun. Rabbim inşallah senin karşına çok büyük acılar çıkarır.

Fatma Nur Uçar: Amin, amin. Biraz daha dua et kemik de yağar. Senin bana ne hakkın var da helal edeceksin. Gerçek yüzü çıkıyor işte ortaya.

Mehmet Şef: ‘Kemik de yağar’ sözünü geri al hemen. Bazı şeyleri söylüyorsun ancak söylediğin şeyin nereye gittiğini bilmiyorsun. Burada kullanılacak bir söz asla değil bu! Bazı şeyleri dengesini kurman gerekiyor Fatma Nur!

Başa dön tuşu