Güncel

Masaj Salonu Görünümündeki Fuhuş Yuvasına Polis Baskını

Denizli’de polis ekipleri masaj salonu gibi görülen bir işletmede, yabancı ülke vatandaşı olan kadınlara fuhuş yaptırıldığına dair bir ihbar aldı. İhbarı değerlendiren güvenlik güçlerinin baskınında, 3 yabancı uyruklu kadın ve 2 erkek suçüstü yakalandı.

Denizli’de polis ekipleri, masaj salonu görünümlü bir işletmenin amacı dışında hizmet verdiği ihbarını aldı. İhbarın ulaşmasıyla birlikte harekete geçen polis, söz konusu adrese bir baskın düzenledi. Düzenlenen baskında masaj salonu görünümlü yerde fuhuş yapan 3 kadın, 2 erkek müşteri ve işletme sahibini suçüstü yakaladı.

Ahlaksız olay Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yaşandı. Dışarıdan bakıldığında masaj salonu görünümünde olan bir işletmede para karşılığında cinsel ilişkiye girildiğine dair gelen ihbarla birlikte, Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro ekipleri harekete geçti.

Derhal ihbarda belirtilen adrese giden polis ekipleri, masaj salonu görünümlü bir işleme ile karşılaştı. Ancak içeri girdiklerinde karşılaştıkları manzara çok farklıydı. Masaj salonu kisvesi altındaki işletmede masör olarak çalıştığı iddia edilen 3 kadın erkek müşterilerle para karşılığında cinsel ilişkiye giriyordu.

İşletmede bulunan 3 yabancı uyruklu kadın, 2 müşteri ve masaj salonu görünümlü fuhuş yuvasının sahibi göz altına alındı. Suçüstü yakalanan bu kişiler polisler tarafından gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Burada işlemleri tamamlanan fuhuş şüphelilerine toplamda 10 bin TL para cezası kesildi.

Fuhuş yaparken yakalanan müşteriler ve masaj salonun sahibi işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, yabancı uyruklu kadınlar ise ülkelerine gönderilmek üzere İl Göç İdaresi’ne teslim edildi. Masaj salonu tabelasıyla fuhuş hizmeti veren işletme ise mühürlendi.

Başa dön tuşu