Güncel

Manisa Büyükşehir’den birimlere eğitim ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesinin eğitim birimlerinin etkin bir şekilde hizmet vermesi amacıyla çalışmalarını sürdüren Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Salihli, Alaşehir ve Sarıgöl ilçelerinde eğitim birimlerini ziyaret etti.

Manisa il genelinde Büyükşehir Belediyesi eğitim hizmet birimlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesini sağlamak amacıyla ziyaretlerini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Sarıgöl, Alaşehir ve Salihli ilçeleriyle ziyaretlerine devam etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Meliha Çavuşoğlu Kılınçlar, Halk Eğitim Şube Müdürü ve MABEM Müdürü Serap Gücüyen, ilk olarak Alaşehir MABEM birimini ziyaret etti.

Birim idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Büyükşehir heyeti, eğitim-öğretim dönemi çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. MABEM’deki toplantının ardından Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi de ziyaret edildi. Alaşehir ziyaretinin ardından heyet Sarıgöl ve Salihli’ye de geçildi. Burada da ilk olarak MABEM idareci ve öğretmenleriyle toplantı gerçekleştiren Büyükşehir heyeti, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni de ziyaret etti. Alaşehir ve Sarıgöl ziyaretlerinde, Gençlik Merkezlerindeki MASMEK kursları ile ilgili de bilgi alışverişinde bulunuldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Büyükşehir heyeti, idareci, öğretmen, veliler ve öğrencilere başarılı bir eğitim dönemi temennisinde bulundu. Eğitim hizmetlerinin etkin bir şekilde sürdürülmesi amacıyla ilçe ziyaretlerinin devam edeceği belirtilirken, MABEM ziyaretlerinde öğrencilere MABEM Kartları da teslim edildi.

Başa dön tuşu