Güncel

Manisa Büyükşehir Meclisi şehitlerini andı

Alaşehirli polis memuru Hüseyin Şimşek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından anıldı. Başkan Ergün, Barış Pınarı Harekatı’nda şehit olan Şimşek’in ve Pençe-Kilit operasyon bölgesinde yaşamını kaybeden diğer şehitlerin anılarına hürmet gösterdi; onların vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda ettiklerini belirtti.

MANİSA (İGFA) – Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, Ekim ayı Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı öncesinde gündemle ilgili açıklamalar yaparken, Hüseyin Şimşek ve Pençe-Kilit operasyon bölgesindeki diğer şehitlerin hatırlatılarak anıldığını belirtti ve hepsini minnet, saygı ve rahmetle anıldığını ifade etti.

Ergün, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekiplerin Libya’daki görevlerine devam ettiğini de vurguladı. Libya’da büyük bir sel felaketi yaşanmasının ardından AFAD tarafından görevlendirilen İtfaiye Daire Başkanlığı’nın bölgedeki çalışmalara devam ettiğini ve “Allah’ın ekiplere kolaylık vermesini” dilediğini söyledi.

Başa dön tuşu