Güncel

Mahkum Dizisi Ayrılık O İsim Yeni Sezonda Olmayacak

Sevilen dizi Mahkum, FOX Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizide yeni sezonda beklenmeyen bir ayrılık yaşanıyor. İşte tüm detaylar..

Sevilen dizi Mahkum’ da gelecek sezon diziye veda eden kişi açıklandı. Bu sezon olaylarında artık hikayesi biten kişi Kamber oldu. Kamber yeni sezonda Mahkum’ da yerini almayacak. Kamber karakterine hayat veren başarılı oyuncu Muharrem Türkseven yeni sezonda Mahkum dizisinde yer almayacak.

Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu gibi ismi çok duyulmuş dizilerde yer alan ünlü oyuncu şimdilerde ise Mahkum dizisinde Kamber karakterine hayat vermektedir.

mahkum-veda.jpeg

Güney Kore yapımı olan Innocent Defendant isimli diziden uyarlanan başarılı dizi Mahkum, MF Yapım imzalıdır. Yeni sezon Mahkum dizisinde, Kamber karakterini artık ekranlarda görmeyeceğiz.

Muharrem Türkseven Hayatı

Ünlü oyuncu Muharrem Türkseven, 26 Mayıs 1989 yılında Çanakkale ilinde dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünde tamamlamış olan başarılı oyuncu, oyunculuk kariyerine merhaba demiştir. Oyunculuk için Çanakkale’ deki hayatına İstanbul’ a taşınarak devam etmiştir. 88 kg ağırlığında olan ünlü oyuncu Muharrem Türkseven, 1.76 boyundadır. Yeşil göz rengine sahiptir ve siyah saçlıdır.

2008 senesi itibari ile oyunculuk kariyerine merhaba diyen ünlü oyuncu Muharrem Türkseven, ilk dizi deneyimini Kurtlar Vadisi Pusu isimli dizi ile yapmıştır. İkizler burcu olan başarılı oyuncu Muharrem Türkseven, şimdilerde Mahkum dizisinde Kamber karakterine hayat vermektedir. Dizide Kamber, Fırat Bulut’ un hapishane arkadaşıdır.

Muharrem Türkseven’ in Yer Aldığı Projeler

2007 – Kurtlar Vadisi Pusu

2011 – İnsan Aldandı – Veli

2012 – Nizama Adanmış Ruhlar – Carlos

2014 – Yapışık İkizler – Polis

2014 – Sungurlar – Sakaryalı

2017 – İstanbullu Gelin – Nazif

2019 – Benim Adım Melek – Mahmut

2021 – İkizimin Sırrı

2022 – Mahkum – Kamber

Şuan sezonda Mahkum dizisi her hafta Perşembe günleri saat 20.00′ de ekranlardaki macerasına devam etmektedir.

Başa dön tuşu