Güncel

Kütahya’da Başkan Işık’ın özel misafirleri

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri kapsamında özel konuklarını ve ailelerini makamında ağırladı.

KÜTAHYA (İGFA) – Lösemiye dikkat çekmek ve toplumda bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri kapsamında Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, lösemiyle mücadeleye destek veren çocuklarımız ve aileleriyle bir araya geldi.

Özel davetlileriyle sohbet eden Başkan Işık, Kütahya Belediyesi’nin kaynaklarıyla, dezavantajlı olarak adlandırılan Kütahya’daki her kesime, maddi ve manevi birçok insanın yanında olduğunu hissettirmek için güzel çalışmalar yaptıklarını söyledi. Türkiye’de birçok belediyenin bu sosyal sorumluluk projelerinde çalışmalarımızı yakından takip ettiğini belirten Başkan Işık, “Aileler ve çocuklarımız olarak sizleri Lösemili Çocuklar Haftası’nda tekrar burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bugüne kadar olduğu gibi görevimiz devam ettiği sürece de Kütahya’daki her aileye ulaşmak boynumuzun borcudur. Çocuklarımızı yakından takip etmeye devam edeceğiz. Üzerimize herhangi bir görev düştüğünde burası sizin eviniz. İlk günden bu yana 4,5 yıldır açık kapı belediyeciliği uygulamasının uygulandığı bir belediyeyiz. Sözümüz gereği bu uygulama 5 yıl boyunca devam edecek. Dilediğiniz zaman sizi tekrar burada görmekten mutluluk duyarız. “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, günümüz ve haftamız hayırlı olsun” dedi.

Özel konuklar ve aileleri bugüne kadar verdikleri destek ve katkılardan dolayı Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür etti.

Başa dön tuşu