Güncel

Kuş uçuşu dizisi uyarlama mı? Kuş Uçuşu oyuncuları ve konusu nedir?

Sevilen dijital platformlardan biri olan Netflix’ te bu hafta yeni bir Türk dizisi daha görüyoruz bu dizi Kuş Uçuşu. Yeni dizi Kuş Uçuşu konusu ne uyarlama mı işte tüm soruların cevapları sizlerle..

Yeni dizi Kuş Uçuşu bu haftadan itibaren Netflix ekranlarında yerini aldı. Konusu, oyuncu kadrosu ile çok beğenilen yeni dizi Kuş Uçuşu, 3 Haziran Cuma günü itibari ile Netflix platformu üzerinde yerini aldı. Başrollerinde Miray Daner, Birce Akalay, İbrahim Çelikkol gibi ünlü isimleri barındıran yeni dizi Kuş Uçuşu konusu ile de izleyenleri kendisine adeta hayran bıraktı diyebiliriz.

Netflix’ in Yeni Gözdesi Kuş Uçuşu Dizisi Konusu

Z kuşağının gelişi ile iş hayatında yerini almak için her şeyi yapacak bir potansiyele sahip olduklarını anlatan bu dizide Z ve Y kuşağı arasında geçen çatışmayı izliyoruz. Bir tarafta başarılı, ünlü bir haberci Lale diğer tarafta ise genç, azimli ve gözü kara Aslı. Habercilik hayatındaki mücadeleyi, kazanmak için her şeyi yapabilecek hırstaki Aslı’ nın önüne gelen tüm engelleri sırasıyla yıkarak kendisini istediği yere en üste taşıdığını konu alan bir dizidir.

Aslı önündeki engelleri bir bir aşıp, en tepeye yani Lale’ nin yerini ulaşmaya çalışırken beklemediği durumla karşılaşır. Belirli bir planı olmayan Aslı, anlık davranmaya devam eder fakat beklemediği bir durum ile karşılaşır ve böylece Lale her şeyi öğrenecek ona bu olanların hesabını soracaktır.

kus-ucusu-1.jpg

Kuş Uçuşu Final Sahnesi İzleyenlerini Büyüledi

Dizinin final sahnesinde gördüğümüz gibi Lale halktan da destek almıştır ve sonucunda ailesi ile mutlu bir hayat sürmeye devam etmektedir.

Aslı ise istediği yere ulaşmıştır. Fakat bu azmini kimse görmez ve Lale’ nin gördüğü sevgi ve saygıyı göremez. Buna çok bozulan Aslı eğer dizinin ikinci sezonu olursa yeni avlar peşinde koşan bir avcı mı olacak ya da bu sefer kendisi mi av olacak hep birlikte göreceğiz. Yeni sezon olacak mı gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

kus-ucusu-2.jpeg

Kuş Uçuşu Dizisinin Oyuncuları

Lale – Birce Akalay

Kenan – İbrahim Çelikkol

Aslı – Miray Daner

Selim – Burak Yamantürk

Müge – İrem Sak

Gül – Defne Kayalar

Gülperi – Şifanur Gül

Ali – Bülent Çetinaslan

Nejat İşler ise yeni dizi Kuş Uçuşu’ nun anlatıcısı olarak yer alacaktır.

Başa dön tuşu